Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox 360 játékot szeretnék...

Xbox 360 játékot szeretnék pc-ről az xboxba helyezni pendrive segítségével. Valaki hozzá értő segítene?

Figyelt kérdés
Az xbox flashelt az iso már megvan de nem tudom mit csináljak, még elég kezdő vagyok ilyen téren. Hiszen ha csal simán leformázom a pendriv-ot rárakom az iso-t nem sok minden történik. Tudtok segíteni? :/

2013. jan. 27. 14:13
 1/5 anonim válasza:

Ahhoz,hogy a vinchester-ről vagy pendrive-ról játssz Xbox360-on nem flash kell, hanem RGH, és ott sem az iso-t kell rárakni,hanem még előtte a letöltött iso-t átalakítani egy programmal, és a végeredményt kell felmásolni,

Flashelt xboxra az isot kiíród egy duplna rétegű verbatim dvd-re burnermax-al, de előtte átfuttatod az abgx nevezetű progin, és meg is volnánk, Szóval ha azért flasheltetted a konzolod mert azt gondoltad hogy így majd csak letöltöd a játékokat, egy-két kattintás és Jótjátszunk akkor CUMI

2013. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

*kiírod

*dupla

2013. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak tudod az a gáz hogy a boxot flashelve kaptam és arról nem kértem menetet hogy DvD-ről hogy kell futtatni, mert azt tudom. :) Szóval utána nézek hogy mi a sz.r az az RGH azt vagy jó lesz vagy nem.
2013. jan. 31. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz az ilyeneknek csak álom marad a nextgen konzol mert megrekednek ezen a színvonalon!(remélem így lesz)Muhahahahahaha!!!!!!!!
2013. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mekkora troll voltál tesó :) csak az a problem hogy nekem csak egy nagyon kicsi részét teszi a játék, ezért nem értek hozzá semmit :) szóval igy toväbb a sikeres életedben. Muhahaha
2013. febr. 2. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!