Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a hibás merevleme...

Hogyan tudom a hibás merevlemezemről lementeni az adatokat?

Figyelt kérdés
Két hdd volt a gépemben. Amelyikkel gond van, ő a másodlagos. Az xp nem hajlandó felismerni, nem is sorolja az amúgy két db partíciót, az xp lemezkezelésében sem. A BIOS-ban lehet látni slave-ként felismeri. Elvittem egy adatmentő laborba, de ott kegyetlen nagy összeget mondtak nekem, amit nem tudok kifizetni. Mit tanácsoltok? Ismertek olyan céget, amely olcsóbb, max. 10-30 ezer ft-ért "hibás" hdd-ről lementi az adatokat, még ha nem is a 100%-ot? A hdd ata csatolású. Köszönöm!

2013. jan. 30. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

a KÜRT-öt eleve kizárva!!!

2013. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Runtime Software

Fájlrendszerek adathelyreállító szoftvere

GetDataBack

A Windows fájlrendszerek adathelyreállító szoftvere

A GetDataBack a fájlok visszanyerésében segít önnek, ha vírusfertőzés, formázás, FDISK vagy meghibásodás esetén megsérült a merevlemez partíciós táblája, rendszerindító szektora, a FAT/MFT vagy a gyökérmappa. Sőt, a GetDataBack akkor is vissza tudja állítani az adatokat, ha a Windows nem ismeri fel a meghajtót. Ugyanúgy használható akkor is, ha a teljes mappainformáció - nem csak a gyökérmappa - hiányzik. A GetDataBack kíméletes. Írásvédett, ami azt jelenti, hogy a program sohasem próbál meg írni a visszaállítani kívánt meghajtóra.

2013. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket
2013. jan. 30. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!