Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A windows7-et nehéz feltelepít...

Kamaszka kérdése:

A windows7-et nehéz feltelepíteni CD-ről, ha a gépemen még nincs opracios rendszer?

Figyelt kérdés
Még nem csinaltam ilyet sosem. Valaki estleg a folyamatot letudná irni légyszi!! Köszii

2013. febr. 13. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nehéz. A probléma általában a driverek összeszedésével szokott lenni. A helyedben én kerítenék egy szakit, akit rá lehet venni arra, hogy mutassa be lépésről lépésre a dolgot és akkor legközelebb már egyedül tudod csinálni.
2013. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kovács Pistike01 ***** válasza:

Nem nehéz, csak összetett.


Mint előttem is írták, nem maga a telepítés a kulcskérdés, hanem a megfelelő driverek és szoftverek összeválogatása. Ha egyszer megmutatták, utána menni fog valóban, de ha elég bátor vagy, nekifuthatsz egyedül is.


[link]

2013. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"És ez a megfelelo driverek? Ezek micsodák? Ès melyikek azok? Kezdő vagyok :/"

Ezért kell valaki, aki az ilyesmit elmondja, megmutatja. A driverek vagy más néven meghajtóprogramok, olyan progik, amik a hardver és a programok között segítik a kommunikációt. Azért írtam, hogy megfelelő, mert a Windows sok drivert tartalmaz és automatikusan fel is telepít., de a legtöbbször csak általános drivert tud feltenni, amivel a kártya teljes tudásának csak egy töredéket használható ki.

Ezért van az, hogy működik a gép, amíg netezel nincs is gond, de amint játszani akarnál, hibába van a gépben a bivalyerős kártya, ha nincs megfelelő driver, a win általános drivere nem fogja meghajtani, a játék lassú, vagy el sem indul. Ez csak egy példa volt, de számtalan eszközről elmondható lenne ugyan ez.

2013. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ezt ha valaki kiírta lemezre netről..akkor ugyanugy jol fog mukodni a telepites meg ilyenek?
2013. febr. 13. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Elvileg a VGA-hoz, alaplaphoz, külön hangkártyához, TV tunerhez, WIFI stickhez, mobilnet stickhez kell külön 1-1 lemezt kapnod (laptop esetén egy van a géphez). Ezek legtöbbször jók is, de előfordul, hogy mire a boltokba kerül az eszköz, addigra a lemezen lévő drivernél van jobb, szebb, gyorsabb, stabilabb.

Ezért célszerűbb netről szedni a drivereket, ott mindig a legoptimálisabb az elérhető.

2013. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja èrtem. De én ezt OP rendszerre kérdeztem azis jo ugy?
2013. febr. 13. 14:51
 7/9 lindmayer ***** válasza:

egy kicsit nehéz cd-ről, mert rá se fér e telepítőlemez egy cd-re...

amúgy ha nincs rajta se rendszer, meg se adat, akkor annyira nem is tudod elrontani

a telepítésnél, amikor formázza a rendszert, akkor nehogy az alapértelmezetten hagyd, hanem válaszd a speciális beállításokat(vagy valam hasonló), és tetszés szerint csinálj több partíciót

a driverek telepítése meg tényleg cd-ről megy; vagy legalább is az is megteszi, ha a géphez, alaplaphoz, vga-hoz egyéb kütyükhöz kapott lemezről telepíted a megfelelő drivert, vigyázz, ha van külön vgaa-d is akkor az alaplapi cd-ről NE telepítsd a vga-drivert

programokat meg tetszés szerint lehet telepíteni

2013. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Azért a programokkal is lehet galibát csinálni, driverekhez hasonlóan védelmi szoftverek és codecek is hajlamosak összeakadni.
2013. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor elosszor bekapcs a gep, aztan windows telepites igy :

[link]

Gondolom miutan bejott az asztal meg minden Utana az jo ha a drivereket mindet a sajat CD jükről teszem fel?

2013. febr. 13. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!