Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Soha nem volt még notebookom,...

Soha nem volt még notebookom, ezért az "egyszerű" kérdés. Mindig töltőről menjen vagy csak ha merül? Először van ilyen lemeríteni teljesen dolog? Szóval hogyan töltsem, hogy a fogalmam nincs mi élettartamát növeljem?

Figyelt kérdés
Gondolom az akkuét és nem a töltőét.
2013. febr. 20. 17:53
 1/3 BM-Striker ***** válasza:

Használd hálózatról, ha van konnektor, akkuról ha nincs.


És ha nincs tele az akku, akkor töltsd fel.


A li-ion akkumulátorok cellái bizonyos számú töltés-lemerülés után tönkremennek, mint minden más akkumulátor.


Gyakorlatilag az akku élettartamával semmi sem tudsz csinálni. A teljes lemerítés csak árt a akkunak.


Csak használd a gépet normálisan, sérülésektől megkímélve.

2013. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális választ! :)
2013. febr. 20. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nemrég vettem egyet, itthon nem szoktam bele rakni az aksit, csak ha suliba kell, és nem töltöm túl, állítólag így tovább tart az élettartama mint ha mindig benne lenne és állandóan túl lenne töltve. (:
2013. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!