Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb SSD választás:...

Melyik a jobb SSD választás: OCZ Vector vagy Samsung 840 pro?

Figyelt kérdés
A kettő közül szeretnék választani, de árban, teljesítményben, garanciában annyira egyformák, hogy nem igazán tudok dönteni. Win7 alá lenne, SATA3-as alaplappal, rendszer SSD-nek.
2013. márc. 8. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Eddig csak jó tapasztalatom van a samsung termékekkel, úgyhogy azt ajánlom (volt már vagy 15 féle samu cuccom pl. hdd, ram, mikró:D). Egyébként meg a 840 pro szériát elég jónak tartják mindenhol.
2013. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mindkettő jó vétel, a tesztekben fej-fej melletti eredményeket produkálnak. De én is a Samsungot választanám, mert újabb és jöhetnek ki még hozzá firmware frissítések amik növelhetik a sebességét és stabilitását.
2013. márc. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:

Nekem voltak már negatív tapasztalataim Samsung termékkel, de szerintem OCZ-vel (és kb. bármivel ami létezik), de én szerintem Samsung 840pro.

(Amúgy pofátlanság volt tőlük, hogy a sima 840 sokkal gyengébb mint a régi 830-as, aztán gyakorlatilag visszahozták hasonló paraméterekkel a 840 pro-t csak drágábban.)

2013. márc. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a válaszokat, elég meggyőzőek! Alapból is a Samsung felé hajlottam, így viszont megerősítést is kaptam rá, úgyhogy az lesz választva.
2013. márc. 9. 08:12
 5/5 Evilkiller ***** válasza:

256 gb-osig az ocz egy lehelletnyivel drágább a samunál, és ugyanolyan minimálisan tud többet is!

Észrevehetetlen a különbség!

512 gb-osban viszont nagyon elszaladt a ló az ocz árával, nem is értem, miért!

Minőségben a samsung is remek választás, szerintem biztosan nem lesz vele gond, viszont az ocz szerintem megbízhatóbb, hosszabb lesz az élettartama!

2013. ápr. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!