Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a merevle...

Miért nem ismeri fel a merevlemezt egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés

Indítás után kiírta,hogy tegyem be a Windows telepítőlemezt,mert valami gond van.


Így is tettem,gondoltam egy újratelepítés megoldja a problémát,de itt láttam meg a fő problémát:a merevlemez,amin a rendszer volt egyszerűen eltűnt.


Kábeleket kicseréltem,de a helyzet változatlan.


2013. jún. 12. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Végy tőle érzékeny búcsút...
2013. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha XP-ről van szó, és olyan vezérlőre van kötve a HDD amelyiket az XP nem ismeri fel, akkor azért nem látod telepítéskor. BIOS-ban sem látszik a HDD?

Persze lehet, hogy valóban elhalálozott. Ez így működik. Egyszer még jó, aztán meg nem. Nem nagyon van olyan, hogy kicsit jó kicsit nem.

2013. jún. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem BIOS-ban,egyik HDD-t sem látja.Annak pedig elég kicsi a valószínűsége,hogy két HDD egyszerre romoljon el.
2013. jún. 13. 10:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyénként nem változtattam semmit a gépben,nem volt új alkatrész vagy bármi módosítás.
2013. jún. 13. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!