Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a gépemmel,...

Mi lehet a baj a gépemmel, hogyha használat közben a kép egyszerűen beáll és lefagy?

Figyelt kérdés
Videókártyát, ramot, merevlemezt cseréltem benne, újra is lett rajta rakva a windows, mègis megfagy a gép használat közben. Valószínűleg nem melegedési probléma áll a háttérben, ugyanis már valamikor a bekapcsolàs utàn egyből lefagy. Táp, alaplap vagy a proci akar benne meghalni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 25. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a konfig,és a táp pontos típusa?
2013. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

400W Codegen táp

Asus m2n alaplap

Amd athlon 64 x2 4800+

GeForce 8800 gt videòkárya

2 Gb ddr2 ram

160 Gb-os hdd


nem egy erőmű, de netezésre és egy-két játék eldöcögött eddg rajta gond nélkül.

2013. jún. 25. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Beszereznék először egy rendes tápot.

Pl FSP APN 350W

2013. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ilyen tàp dologban nem vagyok otthon, de lehet, hogy nem tudja meghajtani a hardvereket normálisan akkor? Gondolom, valami kókàny tápot raktak bele. Szedett-vetett dolgokból van ez àm összerakva. Köszönöm a választ :)
2013. jún. 25. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínű a processzor melegszik túl.

AMD-k esetén amúgy is gyakori a túlmelegedés, ezért szoktak általában egy jobb minőségi processzor hűtőt venni hozzá külön.

a BIOS-ban is megtudod nézni a processzor hőmérsékletét, ha a Windows sem tölt be, ott is megnézheted, de sok ilyen program van Windows-ra, ami figyeli a processzor hőmérsékletét, tölts le egyet, és nézd meg mit ír.

2013. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jobb féle hűtő van benne, szerintem azzal nincs gond, használatkor 40-45 fokig megy fel kb, több programmal is néztem már. De amikor a gép nincs használva akkor is lefagy, pedig akkor nem hinnèm, hogy túlmelegszik.
2013. jún. 25. 22:59
 7/9 anonim ***** válasza:
egyik barátomnál az is előfordult hogy a sata kábellel volt a gond és ezért kifagyott a kép és ne, lehetettt semmit csinálni vele utána kicseréltem és működött ;)
2013. jún. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A lefagyás annak a jele lehet hogy rossz az egér. Cseréld ki az egeret ezzel egy kicsit már lehet hogy jobb lesz.
2013. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dan Romeo válasza:
Az egérnek mi köze van ahhoz, hogy elszáll a kép? Fuck logic. Ott írta, hogy már boot előtt is elszáll néha. Ott meg az egérnek semmi keresnivalója.
2013. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!