Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket válasszam a kettő...

Melyiket válasszam a kettő közül? (linkek lejjebb)

Figyelt kérdés

[link]

Vagy

[link]



2013. aug. 4. 17:49
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Otthol használnád vagy sokat lennél úton vele?

Miket futtatnál rajta?

2013. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1. vagyok.

Az használatot azért kérdeztem, mert az Asus N56VB-nek hosszabb az üzemideje, utazások esetén hasznos lehet.Viszont ha otthol használod, akkor egyértelmű hogy az Asus N56VJ-t válaszd.(Ha nem hátrány számodra a kártyaolvasó hiánya, bár USB-s is létezik.)

2013. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bár inkább felsorolom előnyeit-hátrányait:(1. vagyok)Amit nem sorolok az körülbelül egyforma.

Asus N56VJ:

Előny:

-I7 processzor: (4 mag 2.40Ghz)

-Wifi:802.11b/g/n

Hátrány:

-5400 rpm-es winchester (rendszer alá 7200Rpm-t szokás a gyorsabb műveletvégzéshez.

-Kártyaolvasó hiánya.

-Op rendszer nélkül:Azt is be kell szerezned ami plusz költség.

Asus N56VB:

Előny:

-5 h üzemidő a leírás szerint

-Előtelepített Windows 8

-7200RPM-s winchester.

Hátrány:

-Kicsit lassab processzor mint az I7-es bár a programok nagy része csak 2 magra van optimalizálva (játék is sok), ezért ez nem olyan nagy hátrány.

Válassz te.

2013. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet a válaszokért!! Így a VB fog nyerni, mert amire használnám, azok 3D-s tervező programok meg PLC programozás, honlap építés. Mondjuk egy WIN XP emulátorhoz nem tudom elég-e az i5, az kellene a PLC-hez. Mit gondolsz? Az a baj, hogy a VJ amúgy is drágább és őszintén szólva nem vettem észre hogy nincs rajta op.rendszer, ami még jobban megdrágítja a dolgot.
2013. aug. 4. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!