Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most érdemes vásárolni új...

Most érdemes vásárolni új géphez hardvereket, vagy várjak vele novemberig (karácsony előttig)?

Figyelt kérdés

Az árak miatt kérdezem. Karácsony előtti hetekig nőni fognak az árak, vagy csökkenni?


..


(alaplap, processzor, memória, videokártya - ezek lennének a listámon)


2013. aug. 31. 16:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, bocsáss meg, hogy ilyen zűrzavar lett a kérdésedben...
2013. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az téged ne érdekeljen, hogy én mit írok ide.

Te kötöttél belénk, nem mi beléd.

2013. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Húha, aztán az olyan obszcén volt, te jóég.
2013. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Amúgy visszatérve a témára valamennyire megjósolható ,hogy csökkenni fognak a mostani vgak árai amikor bejönnek az új amd vgak októberben és karácsony fele a gtx 790.
2013. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%

Én konkretizálnám a kérdést!

Karácsony környékén lesz cunami tájföldön, elmossa az összes félvezetőgyárat, és felmennek az égbe az árak, vagy nem?

Amúgy karácsony előtt mindig vannak akciók, hogy fellendítsék a forgalmat, utána pedig leárazások, hogy kisöpörjék az elfekvő készletet, év közben pedig jórészt stagnálnak.


ui:

Józsika70-nek meg az IQ-ja 70, és lassan be kéne már íratni óvodába Józsikát...

2013. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Huu köszönöm a válaszokat, már amelyik nem OFF :D


Azért tettem fel ilyen kérdést - ilyen hülye kérdést - mert az elmúlt években mindig meg akartam figyelni az árak mozgását, de mindig elkallódott a figyelmem az árkövetésről.


Hátha ti jártasabbak vagytok ebben.. az elmúlt évek tapasztalataiban hogy normál esetben - thaiföldi áradások, cunamik nélkül - év vége felé hogyan változnak az árak.


Én is úgy gondolom hogy karácsony előtt, kb november elejétől megkezdődik egy roham, különféle akciós árcsökkenések képében.. Ha józan paraszti ésszel gondolkodok - Persze a valóság mindig mást mutat mint amit elképzelünk.. és amit netalántán megjósólunk.

2013. aug. 31. 20:48
 17/17 anonim ***** válasza:

Karácsony után, év elején szokott minden drága lenni.

Persze ez se mindig van így, ezért mondtuk, hogy nem lehet előre megmondani.

2013. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!