Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csináljs ezt a gépem?...

Miért csináljs ezt a gépem? (Lent! )

Figyelt kérdés

Hali!

Már egy fél éve azt csinálja, hogy (álltalában indítás után) belassul. Ez úgy néz ki, hogy kijelölök ikonokat, és egyesével tölti be őket, netet, játékot egyáltalán nem tölt be ilyenkor! Nézem a feladat kezelőt, és azt írja, hogy a CPU 100% -ig foglalt, pedig egy "gyenge" vírusirtón kívül SEMMI NEM FUIT! Ilyenkor kinyomom a monitort, és egy fél óra múlva már (0% -os normális CPU használatot ír, és így) használható... Mi az Istentől csinálja ezt?



2013. nov. 25. 18:32
 1/8 macika55 ***** válasza:

Milyen hardverek vannak a gépben és mi az op.rendszer.

Könnyebb válaszolni.

2013. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az helyesírási hibák miatt elnézést, telefonról lett írva a fenti probléma miatt...
2013. nov. 25. 18:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Windows XP szervizcsomag 3, Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.80GHz 2.80GHz, 1.50 GB RAM (Pont úgy írtam, ahogy néztem a szgép tulajdonságaiból) Vidikari: ATI Radeon HD 3450 Mingy letöltök egy Everest-et és megmondom az alaplapot.
2013. nov. 25. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy régi a rendszer, a gép televan szeméttel, és nem tud gyorsabban elindulni.
2013. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem a C meghajtón vannak a dolgok ott, ahol a Windows dolgai, bár az elején rosszul lett partícionálva... Elég kevés a hely a gépen... Biztos, hogy ez az oka?


Alaplap: Asus P4P800S-X

2013. nov. 25. 18:50
 6/8 macika55 ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Mentsd le amit fontosnak tartasz és rakd újra a gépet.

Előtte egy CC cleanert,töredezettség mentesítőt futtas le lehet megjavul.Nézd meg az autómatikusan induló progikat és ami nem kell állítsd le.Programok telepíte törlése: ami nem kell töröld le.Ha ez sem segít akkor telepítsd csak újra.

2013. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ccleanert, és advanced system caret szedd le, futtasd mind kettőt, a system carebe meg van még startup manager is egyszerű módon, kitudsz kapcsolni minden háttér programot induláskor.

De egy reinstall lenne a legtisztább

2013. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2013. nov. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!