Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Észrevennék, hogy hazudok?

Észrevennék, hogy hazudok?

Figyelt kérdés
Visszaviszek boltba egy szoftvert egy nappal a megvétel után, és azt mondom rá, hogy hibás, nem játsza le, miközben nem tetszett. Mi lenne a legrosszabb, ami történik?
2014. jan. 4. 23:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyire talpraesett az embered. Ha puhap@cs, akkor simán elhajtják. Azt viszont tudni kell a TESCOs vevőszolgálatos csajszikról, hogy igazából semmihez sem értenek, csak okoskodnak. Amikor én visszaviszek valamit, még aztis megtagadom, hogy a nevemet megadjam. Mivel megvan a blokkom! Persze ezt nem tehetném, de ha ennyire gyökér húszforintos embereket állítanak oda .
2014. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nekem múltkor, amikor a cserét kérdeztem meg, azt mondta licensz miatt nem lehet, szólnom kell a termék kiadójának, vagy mit tudom én...

De most már tényleg nem tudom mit kéne tennem, egyáltalán, hogy révén nem vagyok 18, én menjek-e oda akciózni, vagy ne...

2014. jan. 5. 00:00
 13/17 bamboochatheone ***** válasza:
Mégis milyen játék ez hogy már a második kérdés íródik róla?
2014. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A vevőszolgálaton kapsz egy valamilyen papírt, vagy mit, azután bemész az áruházba veszel egy energiaitalt, odamész a kassához és a visszajárót visszakéred. ENNYI!
2014. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Értem, és a nevemet elkérik, adatokat? Mert semmikedvem sincs megadogatni a csajnak akármit.

Egyáltalán minden esetben le kell vásárolni a pénzt?

2014. jan. 5. 00:05
 16/17 A kérdező kommentje:
Jó lenne tudni, amit az imént kérdeztem.
2014. jan. 5. 20:27
 17/17 bamboochatheone ***** válasza:
Milyen játékról van szó?
2014. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!