Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az normális hogy az asztali...

Az normális hogy az asztali számítógépemnek megváltozott a hangja portalanítás és újrapasztázás után?

Figyelt kérdés

Szétszedtem majd sűrített levegővel kifújtam a tápegységet majd leszedtem a processzorról a ventillátort és a hűtőbordát majd azokat is átfújtam aztán kiszedtem a processzort majd letakarítottam a régi pasztától, majd ugyan ezt megcsináltam a videókártyával is.


Olyan nem tudom megmagyarázni milyen hangja van mint ha egy forgó fém hozzáérne valamihez, de viszont visszhangos is...


Hátul a tápventillátor dogozik rendesen, meleg levegőt fújt portalanítás előtt meg olyan fura égett szaga volt ami most elmúlt de levegő is alig jött belőle ami most nem mondható el mert jócskán fújja...


Három ventillátor van benne, a tápventi, a processzor hűtő, és a videókártyán ami van valamint mind két oldala fel van rakva és fel van csavarozva és semmi nem ér a ventillátorokhoz sem...



2014. jún. 12. 19:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
Az eggyik barátomnak is ez volt a baja. Lefogta a ventiket és nyekk lett a tápnak, te a táp valamilyen olcsó vacak volt. Ha a ventid csinálja cseréld ki!
2014. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!