Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért gondolják ezt sokan (2...

Miért gondolják ezt sokan (2 kérdés, részletek lent)?

Figyelt kérdés

1. Hogy a VGA-knál az a jobb, aminek nagyobb a VRAM-ja?

Meg ha megkérdezik, akkor azt válaszolja: "1 gigás kártyám van"? De a típusra nem is tért ki...

2. Minél nagyobb wattos a táp annál jobb...

Sokan a wattok alapján értékelik a tápokat. Szerintem egy 400w-s Hexa jobb, mint egy 600W-s CM Elite, nem?

És a gyártó alapján. Pl. valaki mondja: "Nekem minőségi tápom van, egy Chieftec iArena 500W".



#VGA #táp #szakértelemmentesség
2014. júl. 7. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

a parasztvakítások miatt.

Amúgy ez nem az ő hibájuk, hanem a marketingeseké!

2014. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Teljesen mind1 hány giga VRAM-od van, akkor kell több ha több monitort használsz pl.: ha van két monitorod előnyös ha van 2gb VRAM-od is. A tápokról meg annyit hogy én általában márka szerint nézem de a legmegbízhatóbb a corsair szerintem.
2014. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdésed felesleges. Ha egy kicsit gondolkodsz rájössz, hogy azok teszik fel itt a kérdéseiket, akik NEM értenek a hardverekhez, ezért is jó ez a fórum, hogy a hozzá nem értők is kapjanak választ és nekünk az a dolgunk, hogy segítsünk nekik, sőt sokszor 12-14 éves gyerekek kérdeznek, jó hogy nem tudják mi a jó, meg anyu meg apu adott ennyi és ennyi keretet a gépre, ő meg még a tájékozatlan fejével próbál gondolkozni. Én értek a gépekhez, tudok olvasni teszteket, tájékozódom, de aki nem ért az kérdez, tehát egyszerűen csak tájékozatlan.
2014. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is értek a gépekhez. De még mindig nem hiszem el, hogy ennyi tudatlan ember van. Ja, a "kedvencem" ez: "egy i3 4130 nem tud kihajtani egy GTX 650-ast." Nekem pl. Corsair tápom van, és egy GTX 750 Ti.
2014. júl. 7. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
De hidd el, hogy rengeteg a tudatlan ember, mint, ahogy én sem értek pl.: az autókhoz, pedig van autóm, használom, ha baja van nem én cserélem ki benne az akkumulátort, hanem a szerelő, remélem érted a példát.
2014. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: értem a példát.
2014. júl. 7. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!