Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 200 ezer forintból Gamer Gép,...

200 ezer forintból Gamer Gép, a lentieknek megfelelően lehetséges?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Össze tudna nekem valaki rakni 200 ezer forintból egy olyan gépen amin ultrán fut a legtöbb játék(Battlefieldek) úgy hogy videó felvétel is lehetséges legyen.A jelenlegi monitor felbontásom 1366x768 ,de ha az összerakott gép olyan lesz ami majd ezt megengedi bővíteni ,akkor majd beruházok egy másik monitorra is.

Ha lehet akkor 2TB lemezterület legyen ,vagy 1Tb+128GB SSD mivel videóvágásra kéne a marha sok lemezterület.

A lényeg hogy a 200ezer Forintot ne haladja meg. Pluszba még úgyis megy rá majd a 2ezer forintos kiszállítás is.

A Válaszokat előre is köszönöm :)



#PC #FullHD #hardver #HD #GTX #HQ #200ezer Forint
2014. júl. 13. 22:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

igazad van ,nekem a játék a fontosabb, de mivel a játékról általában videót is készítek amit ,hogy élvezzenek a nézők akkor HD-minőségben szeretném lerenderelni.A mostani gépem:

Vidi Kari:HD 7770

Processzor:amd athlon x4 740x

Memória: 4 GB

és általában ha olyan játékról veszek fel videót ami ne adj isten fut jól jó grafikai szinten akkor a videó össze tömörítése ,mert a fraps csinál majdnem 200gb-s videót az lesz 2-3 óra és a SANYI vegas konvertálás 720 vagy 1080p-re az van hogy 4-5 vagy akár 6 óra is lehet.

Tehát nekem mind kettőre kéne gép, de mégis leginkább játékra mert ha fullon fut egy játék arról még közepes beállítási szinten is tudok fel venni videót akadás nélkül.Lehet nem fogalmaztam jól ,de lehet értitek :)

2014. júl. 18. 23:44
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd át ezt a tesztet, hátha segít dönteni, hogy akarsz e i7-et. Van benne renderelés, kódolás, meg sok más dolog. Az általam írt i5 4440 nagyjából az i5 3470 szintjén van, a te 740K-d meg kicsit (5-10%) gyengébb, mint az A10 5800K.

[link]

2014. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
rendben, hát majd ha a pénzem úgy engedi akkor majd kiderül hogy i7 vagy i5 lesz ,de sokak szerint i5 legyen olcsó és jó is amire jelenleg kell , mert a mostani procimmal szemben mérföldekkel jobb.
2014. júl. 20. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!