Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wifi ruoterem nem továbbítja...

Wifi ruoterem nem továbbítja az internetet, mi lehet a probléma? (részletezve lent)

Figyelt kérdés

van egy kb 3 éves TP-LINK WR740N wifi routerem, és most valamiért nem továbbítja az internetet, telefonnnal és pc-vel fel tudok csatlakozni a routerre de azt jelzi hogy nincs internet kapcsolat

így van bekötve: internet szolgáltatótól kapott modem > route> pc

próbáltam újraindítani a modemet és a routert is.. a modem ad netet router nélkül, de routerrel nem, próbáltam újratelepíteni a routert de ezt írja ki [link] [link]

Válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 20. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
íMAc cim lemásolva felh nlv + jelszó beirva ?
2014. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 igen minden megvan, és ha ez számít dynamikos ip lett beállítva és wap2 wédelem van (de próbáltam no securitisen is és ugyan az a helyzet)
2014. júl. 20. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezeket a linkelt képeket az úgynevezett telepítő cd által futtatott "telepítőprogram" írja ki?
2014. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 igen a router telepítőcd-je
2014. júl. 20. 23:51
 6/9 anonim ***** válasza:

akkor dobd el messzire azt a cd-t

kösd a routert kábellel ahhoz a géphez amelyiken van internet a modemmel.

Modem - router wan port - router lan port - PC

kapcsolj be mindent

Routeren nyomj egy reset gombot

Routert fordítsd meg és nézd meg mi a belépési IP címe és mi a hozzátartozó felhasználónév és jelszó.

Egy böngésző címsorába írd be a router aljáról leolvasott IP címet (192.168.0.1 vagy 192.168.1.1) nyomj entert és a feljövő ablakba írd be a router alján levő felhasználónevet és jelszót. Ok-zd le és beléptél a router Menüjébe.

Kábelneted van? Kábelmodemed van?

2014. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én már gondoltam hogy a WAN csatlakozóval van valami, cseréltem egy UTP kábelt de így se jó

lehet a csatlakozóval probléma vagy elromlott a router?

2014. júl. 20. 23:58
 8/9 anonim ***** válasza:
ezért kellene resetelni előtte, álljon be a gyári beállításokra, majd ezek után újra lesz konfigurálva
2014. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván megpusztult. 3 év csoda egy ilyen fosnál. Dobd ki és vegyél újat.
2014. júl. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!