Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megérné a következ...

Szerintetek megérné a következő konfiguráció az árát?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD FX 8-Core Black Edition FX-9370, 8 x 4700Mhz, Cache: 8/8MB (L2/L3)

Memória: 16GB 2400MHz DDR3 XMP Beast Series KINGSTONE;

Merevlemez: TOSHIBA HDD 2TB 7200rpm 64MB SATA3

Alaplap: MSI 760GA-P43 (FX)

Grafikus kártya: AMD RADEON R9-280 3GB GDDR5 DUAL-X OC with Boost

Optikai meghajtó: DVD+/-RW DL;

Tápegység: 700W - CROSSFIRE támogatás, 100.000 óra üzemidő, Inteligens 120mm ventilátor, elektromágneses interferencia védelem!

Ház: EVOLVEO G2

ÁR: 229 990 Ft

A weblapon gamer pc két árusítják. Nekem is arra kellene. Pénz híján vagyok, és nem szeretnék túl sokat költeni a gépre max 300.000 ft-ot. Amd procikat illetve ati/amd vga-kat nem nagyon ismerem és nem tudom h megfelelő választás lenne e ez a gép. Megbízhatók az amd procik illetve a radeon vga-k ? Bírnak annyit mint az intel és az nvidia? A Watch dogs-ot hány fps-el vinné ez a gép full hd monitoron? Illetve a kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek magáról a gépről.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 5. 11:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

" [link] "

Egyébként itt a weblap is ahol árusítják itt bővebb információ is van a gépről.

2014. aug. 5. 11:04
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ma csak az vesz Bulldozer magos procit, akinek külön ez kell valami spéci feladatra (videóvágás, renderelés) vagy meg akarja szívatni magát. Ne tedd! Egyrészt egy 170W-os TDP-t vajmi kevés esélye van normálisan lehűteni egy hozzáadott gyári vagy akármilyen olcsó hűtőnek (ez már vizes kategória teljes terhelésen), másrészt azzal a VGA-val eggyütt hatalmas villanyszámlád lesz. Ráadásul a táp neve sincs megadva, egyáltalán nem biztos, hogy ezért az árért jó minőségű cuccról van szó.
2014. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, hogy a többi kérdést is megválaszoljam: semmi gond nincs az AMD alkatrészekkel, ugyanolyan kíváló minőség, mint az Intel, csak egyszerűen teljesítményben elmarad - viszont az olcsóbb kategóriákban gyakran jobb választás. Ez a gép is vinné szépen a Watch Dogsot, csak egyszerűen pazarlás ennyiért.

Ez olcsóbban többet tud, ha kell veszel bele HDD-t vagy optikai meghajtót, de nem létszükséglet: [link]

2014. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Megint egy radiumis SZAR! 300.000 Ft 100X jobb gepet lehet osszerakni! Ne hogy megvedd! ELORE OSSZERAKOTT GEPET NEM SZABAD VENNI
2014. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez a gép is vinné szépen a Watch Dogsot, csak egyszerűen pazarlás ennyiért.

Ez olcsóbban többet tud, ha kell veszel bele HDD-t vagy optikai meghajtót, de nem létszükséglet: [link]


Az igazat megvallva haveromnak lesz a pc. Sajnos ő a grafika megszállottja, és főként a watch dogs ra építené föl a pc-t, Kb milyen grafikai beállításokon futna el a játék az általad megadott gépen?

2014. aug. 5. 11:42
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Hiába megy már itt évek óta a hittérítés, még mindig van olyan, aki megvenné az ilyen előre összerakott szarokat...

G.

2014. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jómagam soha a büdös életbe nem vettem (meg nem is fogok) ilyen összerakott pc-t. Jobb szeretem magamnak kiválasztani a megfelelő hardvererek. Viszont haverom számára csábítónak tűnt az ajánlat, így én is jobbnak láttam ha előtte kikérem mások véleményét róla.
2014. aug. 5. 11:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Jó lehet ez a gép, de ha nem csak játékra használja (fejhallgatóval a fején vagy nagy hangszóróval), akkor egy jobb hűtőt kapásból raknék bele. Bár nincs tapasztalatom a hőcsöves gyári AMD hűtővel, csak a kisebb processzorokhoz adott hőcsöves nélkülivel, az nagyon hangos. De ezeken a hőcsöveseken is kis átmérőjű ventillár van, úgyhogy nem túl biztató. Aztán lehet, hogy amikor idle a gép, csak böngésző fut, ez is csöndes, nem tudom.


A másik probléma, amit már említettek, hogy hogy nem írják ki a táp típusát.


Más gond nincs vele.

2014. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2: csak a két 5GHz körüli Bulldozer magos processzor 170+ wattos, az összes többinek normális fogyasztása van.
2014. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, inkább írj ki ide vagy a Prohardver fóum megfelelő topicjába egy kérdést, hogy rakjanak neked össze 300k-ból (vagy amennyit rászánsz) egy gépet. Azzal jársz a legjobban.

G.

2014. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!