Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megérné a következ...

Szerintetek megérné a következő konfiguráció az árát?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD FX 8-Core Black Edition FX-9370, 8 x 4700Mhz, Cache: 8/8MB (L2/L3)

Memória: 16GB 2400MHz DDR3 XMP Beast Series KINGSTONE;

Merevlemez: TOSHIBA HDD 2TB 7200rpm 64MB SATA3

Alaplap: MSI 760GA-P43 (FX)

Grafikus kártya: AMD RADEON R9-280 3GB GDDR5 DUAL-X OC with Boost

Optikai meghajtó: DVD+/-RW DL;

Tápegység: 700W - CROSSFIRE támogatás, 100.000 óra üzemidő, Inteligens 120mm ventilátor, elektromágneses interferencia védelem!

Ház: EVOLVEO G2

ÁR: 229 990 Ft

A weblapon gamer pc két árusítják. Nekem is arra kellene. Pénz híján vagyok, és nem szeretnék túl sokat költeni a gépre max 300.000 ft-ot. Amd procikat illetve ati/amd vga-kat nem nagyon ismerem és nem tudom h megfelelő választás lenne e ez a gép. Megbízhatók az amd procik illetve a radeon vga-k ? Bírnak annyit mint az intel és az nvidia? A Watch dogs-ot hány fps-el vinné ez a gép full hd monitoron? Illetve a kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek magáról a gépről.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 5. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 1 dolgot emelnék ki!

Abban az alaplapban soha a büdös életben nem tudja kihasználni a proci erejét, okok:

-4+1-es tápellátás(harmatgyenge, egy fx4300 alá elég)

-hűtetlen vrm(túlmelegszik, visszább veszi a proci sebességét, hogy ne menjen tönkre az alaplap)

-az alaplap honlapján a proci nem szerepel a támogat processzorok listájában

-ez az alaplap 15.000, ez az fx alá kb 45.000-es alaplap kell(ez remélem eléggé elmondja(tudom az ár nem minden, de itt azért iránymutatónak elég lehet), hogy ez az alaplap nem jó)


ui.:

-a proci megfelelő hűtéséhez min egy 24-28.000 ftos hűtő is kell

-a tápegység gondolom valami sz@r

2014. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. Akkor mindenképp hanyagoljuk ezt a gépet
2014. aug. 5. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!