Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 95%os gpu kihasználtság,78˘C...

95%os gpu kihasználtság,78˘C még a normális keretek között van?

Figyelt kérdés

GTX 285 kártyám van, BF3 multi alatt mértem ezeket az adatokat ajánlott beállításokok(többnyire high)

A proci kihasználtság 50% körül van, a ramnak megse kottyan.



2014. aug. 17. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Élfogadható.
2014. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem GTX-em van, de nálam Furmark alatt melegszik 80-82C°-ig. Úgy rémlik (lehet rosszul), ezek a GTX-ek melegedtek, mint a kazán, szóval még bőven jó.
2014. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Okés!

Viszont arra van ötletetek, hogy gyengébb játékok alatt mi okozhat fps droppot? (empire total war,robocraft)

a cpu m 6 magos amd, 8gb ram társaságában. Elméletileg semminek nem kéne bezavarni,de mégis.

2014. aug. 17. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen norm. a hőmérséklet, nem tudom mi okozhatja.
2014. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt kellene csinálni, hogy felteszel egy programot, amivel mindent tudsz monitorozni. CPU magok terheltségét egyenként, memóriahasználatot a videokártya és a RAM esetében is, GPU használatot. Akkor látszik, hogy mi fogy el alóla.


Egyébként csak annyi fogódzó van, hogy ha nagyon kapar a merevlemez, akkor kifogyott a RAM-ból és lapozófájlból dolgozik, ami viszont piszok lassú.

2014. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

fhd monitorom van, bedobtam az elöbb az empire total wart 1600/900-ra, ablak módba, és a képernyő üres részére bement egy pcpu meter, gpu meter, illetve a feladatkezelő a ramot figyelni. 8ból 2gb ram használat, 40%cpu, és 65%gpu használat...És mégis fps droppom van.


Ezt a merevlemezes dolgot eltudnád magyarázni? Ha kifogy a ramból, akkor a merevlemez gyorsítótárat használja? Mármint ha kevés pl 2gb ram futtatni valamit, akkor a merevlemez 16,32vagy 64mb-s lapózófájlja hozzáadódhat?

2014. aug. 17. 23:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kevés a RAMod, akkor elkezdi használni a merevlemezen a lapozófájlt, ami ált. annyi giga, amennyi a RAMod (asszem Win7 alapból így csinálja).
2014. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!