Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1 Monitor 2 PC! Az lenne a...

1 Monitor 2 PC! Az lenne a kérdés, hogy milyen csatlakozót kell vennem ahhoz h 1 monitoron legyen a PC meg az xbox 360? Szóval ne keljen mindig átdugdosnom! 1 linket kérhetnék mik jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
HDMI csatlakozót használsz?
2010. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha HDMI, akkor ez megteszi:


[link]

2010. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bocs kérdező, hogy kicsit én is kérdezek, kapóra jött a kérdés. Ez a csatlakozó akkor is jó, ha az egyik "gép" egy keverőpult, vagy ahhoz másfajta kell? :-)
2010. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez a csatlakozó akkor jó, ha HDMI forrásaid vannak, és HDMI fogadód van.


ha valamelyik nem HDMI, akkor nem jó.

2010. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
De létezik keverőpultos megoldás is? Mert nem szeretnék virtuális keverőt használni.
2010. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az átkapcsoláshoz jó egy KVM switch, de ahhoz D-Sub vagy DVI kell legyen az X-Boxon.
2010. jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elviekben van v.mi vga elosztó kütyü amit be kell dugni a gép hátulja ugyebár oda ahova a monitorod dugnád!

És ezáltal lehetővé teszi, hogy be bírj dugni még 1 vga kábelt ami viszont az xbox-ból jön nem a monitorból!

Csak nem tudom, hogy ennek mi a neve :S

A KVM Switvh-ről már halottam de ha jól tudom azt manuálisan kell kapcsolgatni és elég borsos az ára?

Ha rosszul tudom javítsatok pls. Köszönöm

2010. jan. 15. 10:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy a KVM Switch-től csíkozódik a kép meg elég szar lesz.....ez igaz?
2010. jan. 16. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!