Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kiderült hogy a tápegységem...

Marton Pisti kérdése:

Kiderült hogy a tápegységem rossz a konfigba. (ipon). Azt irták hogy, a termék garanciális ügyintézése befejeződött, az üzletünkben Átvehető, illetve GaranciaFutár szolgáltatás esetén 2 napon belül küldjük Önnek.2 hete se válasz se semmi mit tegye?

Figyelt kérdés

#folyamatos #mail küldések.
2014. szept. 2. 13:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
3.-án megjött játszottam meg net.5.-én reggel bekapcsolom 7 körül 10 perc mulva bumm majd bekapcsolásokkor 10 másodpercenként leállt.Majd 7-30 kor bekapcsoltam azota megy de nem csináltam rajt semmit.
2014. szept. 5. 14:12
 12/16 HUN_Sector ***** válasza:

Ha azóta megy, kondi kilőve, az nem hibás. Ez esetben viszont valamitől zárlatos lesz. Mivel nem kapcsolt le és gondolom játszottál, ezért a fogyasztás miatti leállás sem jöhet szóba.


Mi a tápegység típusa és hány wattos?


Milyen alkatrészek vannak a gépedben? Különös tekintettel a VGA-ra és a processzorra.

2014. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
i5 4440,r9280x,fsp raider 550,asus h97 plus lap.Procin nincs hűtő.Most nyomtam bf3-at 20 perc után kikapcsolt,majd be akarom kapcsolni 1-ből leáll többszöri inditás után.
2014. szept. 5. 15:17
 14/16 anonim ***** válasza:
És nem is volt a procihoz hűtö mert az kell hozzá. Vagy csak hűtő borda van, venti nincs?
2014. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 HUN_Sector ***** válasza:
Ha a procidon nincs hűtő, akkor a proci túlmelegszik és a gép automatikusan lekapcsol 70-80 fok körül)
2014. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Elnézést a procin az eredeti hűtő van.
2014. szept. 6. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!