Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8.1 telepítésekor nem...

Rabadon kérdése:

Windows 8.1 telepítésekor nem találja a winyót a rendszer. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba egy jogtiszta Windows 8.1-et korlátlan felhasználással, de nem is ez a probléma. Amikor csatlakoztatom a winchestert a számítógéphez, egyszerűen azt írja a telepítő, hogy nincs fent a megfelelő illesztőprogram a hardver felismeréséhez. Egyszerűen nem látja a winyót..DE!..amikor rádugom a másik asztali gépemre, felismeri és még telepíteni is tudom a rendszert, ám mikor így akarnám átrakni a másik gépbe vissza, szépen feltelepítve, konfigurálva a rendszert, indítási hiba képernyőt kapok. Nem értem mi lehet a probléma mert mikor egy másik winyót rakok a gépbe (amelyik nem olvasta be a winyót amelyikkel alapból vettem) azt beolvassa. Nemtudom független -e de ez egy Toshiba 1TB-s SATA3-as winchester. Ha valaki tudja mi lehet a probléma, kérem azonnal jelezze mert iszonyatosan fontos lenne. Előre is köszönöm.

2014. szept. 14. 14:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!