Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asztali számítógépet szeretnék...

Asztali számítógépet szeretnék venni és érdekelne hogy érdemes-e megvenni egy ilyen teljesítményűt ki lesz-e teljesen használva?

Figyelt kérdés

Igazából az újabb játékok miatt kellene főként fps játékok (Medal of honor warfighter, Battlefield 4, cod black ops 1-2 ghost). Érdemes bele még plusz tetetni egy 60 vagy 120 GB SSD meghajtót? Nehéz megjósolni a jövőt de ez a gép hány évig lehet ütőképes?


Alaplap: ASUS M5A99FX PRO / USB3 /SATA6


Processzor: AMD FX-9590 Black Edition 8x5,0Ghz T


AJÁNDÉK COOLER II CPU HŰTŐ


Memória: 8GB DDR3 1600Mhz


Merevlemez: 1,5TB SATA


Videó vezérlő: nVidia GeForce GT610 2GB


Optikai meghajtó: Samsung kétrétegű DVD író


USB / SATA

USB 8db / SATA 6db


PCI

PCIe x16 1db / PCIe x1 1db / PCI 2db


Hangkártya: VIA HD 7.1 csatornás +optikai kimenet


Hálózati kártya: Realtek RTL8111E 10/100/1000Mb/s


Előlapi csatlakozók


Fejhalgató, Mikrofon, 2db USB


Ház / táp:Cooler Master K 600w



2014. okt. 15. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt kell hogy mondjam hogy ez NAGYON ROSSZ.

Processzor: AMD FX-9590 teljesen fölösleges egy ilyen processzor

Vga.. hagyjuk :DD


Jobban járnál ha írnál egy ár keretet és abból írnánk neked egy konfigurációt.

2014. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

hát ezzel a géppel Te nem fogsz játszani

az a videókártya már új korában se volt valami jó, most is elég rossz vétel, főleg ha játékra kell

a proci túl van értékelve, sokat fogyaszt, fűt mint állat, és nem is jobb mint egy intel i5

2014. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen szar konfigot ! xD
2014. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkább egy fx6300 és erősebb vga akkor :) Kijön az árból úgy már ha összedobod 40 körül egy vga sőt.. majdnem 50 és azzal már bővel el leszel. Többire meg azt lehet mondani hogy jó. Alaplap váltás is benne van és még mindig szabadulna fel a keretből,de ha nem ír egy keretet addig nem tudok//tudunk mit írni.

1#voltam.

2014. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy 200 ezret szánok rá esetleg ennyiért ha tud ajánlani nekem komplett gépet úgy is jó
2014. okt. 15. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
200k-d van rá de szaros amd-ben gondolkozol xD
2014. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező


"Igazából az újabb játékok miatt kellene főként fps játékok"

Gamer konfigot szerettél volna összerakni ugye?

Namármost! Összeválogattál egy olyan konfigot amibe beválasztottál egy 60.000 forintos drága de xar processzort és egy 12.000 Forintos videokártyát.

Gamer gépbe nem így csinálunk!

Az új játékokat nem a processzor fogja neked jó minőségben és magas felbontáson megjeleníteni, játszhatóvá tenni hanem a videokártya milyensége. És egy ilyen videokártya 35.000 Ft-tól indul minimum.

Tehát ha van 200.000-ed gépre, akkor ebből csak 100-at költs videokártyára és procira olyan fele fele arányban. Inkább a videokártya legyen drágább a procinál. Egy 10-20.000 Ft-os kártyával te nem fogsz tudni élvezhetően játszani évekig.

2014. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem! Mindenben gondolkozok csak hirtelen ezt találtam a neten nem vagyok túlságosan jártas hogy melyik jobb a intel vagy az amd vagy más ezért az előbb írtátok hogy nem valami jó az a konfig amit én írtam akkor ajánljatok nekem legyetek szívesek egy olyan gépet ami 200 ezerből kijön (monitor egér billentyű nem kell hozzá)és új fps játékok simán futnak rajta.
2014. okt. 15. 16:35
 9/9 totolala ***** válasza:

i5 4570

ASUS r9 280

2x4gb RAM


A többit keresgéld ki te. :)

Ezzel a konfiggal bőven elleszel pár évig.

2014. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!