Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép újrarakás probléma?

Gép újrarakás probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Telepítem a win7-et és a végén kiírja hogy a gép most újraindul 9...8...7...3..2..1.... Erre újraindul a gép, bejön a tipikus Gigabyte kép és alul hogy END-Bios stb. Várok... Erre bejön megint a bootolás és hogy Üdvözöljük a telepítőben.. Ez normális?

Mit csináljak hogy ne legyen ez?


2014. dec. 31. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szedd ki a telepítő cdt/pendiveot
2014. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, mert a BIOS-ban az alapméretezett boot eszköz még a CD. Ez a telepítés előtt kell beállítani h. innen induljon a telepítő

Ezt állítsd vissza a merevlemezre. Illetve állítsd be a boot sorrendet is. (HDD, USB, CD/DVD stb. stb. tetszőleges sorrendbe)

2014. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapból elég a merevlemezt beállítani, meg fogja kérdezni, hogy akarsz-e CD-DVD-ről boot-olni, ha igen, nyom egy gombot. Megnyomod, telepíted, de utána már ne nyomj gombot, amikor már tudod, szedd ki a lemezt, és kész. Most telepítettem egy gépet, nekem bevált.
2014. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Problem fixed!

Amikor újraindul a gép kihúztam a pendrivot. :DDDDDDDDDDD

2015. jan. 1. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!