Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy van az, hogy a mai...

Hogy van az, hogy a mai számítógépek hozzák a ps4 és az X-box One szintést grafikailag. Ezek a konzolok sokáig lesznek piacon és várhatóan egy darabig nem lesz új belőlük. A PC-k "überelni" fogják őket hamarosan?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Évek óta ez a trend.
2015. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint igen?
2015. jan. 30. 11:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert mi ebben a furcsa? A konzolok mindig fix hardware-ek, amikből 3-4 évente jön egy új széria, a pc-hez meg hónapról-hónapra jelennek meg az új hardware-ek fokozatosan. Mindig is így működött.
2015. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azon gondolkodtam el , hogy , akkor pc-t venni talán érdemesebb.Meg , goy mondjuk 5 év múlva mennyivel erősebb játékok lehetnek PC-n.
2015. jan. 30. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgy hogy a jelenlegi konzolok hardverei aligha szárnyalják túl a PC-két.

Az előző generációs konzolok mondhatjuk hogy valamivel előrébb voltak hardveresen mint az akkori számítógépek.

most viszont ez a határ nagyjából kiegyensúlyozott.

szerintem már most is übereik tekintve azt hogy az új konzolokon néhány cím még full HD-t sem tud

2015. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha célzottan játékra kell, akkor a konzol olcsóbb. Egyrészt nyomott áron adják a hardware-t, és a játékok bevételeiből pótolják a kiesett összeget; másrészt 4 évig folyamatosan fejlesztgetni egy pc-t jóval többe kerül, mint 4 évente megvenni a legújabb konzolt. És még időt is spórolsz.
2015. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen kell 4 évig fejleszteni egy PC-t

A konzolok grafikája a PC-k felődésével fog butulni. ugyan úgy butítható a grafika a PC-k sestében is. tehát amíg egy játék elfut kozolon az épp úgy elfut majd PC-n is

2015. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Örök konzol pc vita.Abban egyetértek , hogy kevesebb gond lehet egy PC -vel , az árban nem , mert egy konzol mellé kell egy PC is, vagy bonyolult lesz konzollal szöveger szerkeszteni pl.A kettő árából meg lehet venni egy Jobb PC-t.
2015. jan. 30. 22:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Konzolal kevesebb gond* hibáztam
2015. jan. 30. 22:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Nemtudom nekem van mind2-ő de a gépemet egy konzolért sem adnám oda.

A konzol valóban olcsóbb megoldás mert az árából max egy középszerű gépet lehetne kihozni. viszont a játékok rohadt drágák konzolra és még a Live-ért is fizetni kell. ráadásul ahogy mondtad játékon és egyéb multimédiás felhasználáson kívül semmire sem jó. ez nagyon nehéz kérdés hogy hosszútávon melyik lenne jobb választás. de én a PC mellett voksolok. néha eljátszoatok Xbox 360-on de a gépet semmi esetre sem pótolhatja. de ha választanom kéne inkább jobb grafikus kártyát vennék mint akár milyen új konzolt. Persze kb ez a gépem egyetlen gyengébb pontja mert anyagi okok miatt csak egy R9 270x került bele de ha minden jólmegy idén kap mégegyet.

2015. jan. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!