Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez okozhatja a bajt? (fontos)

Ez okozhatja a bajt? (fontos)

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy a gépemet többször újraraktam és win7-et később win 8.1-et is raktam a gépre és még mindig azt csinálja hogy néha gondol egyet és kékhalált kap. Ezen kívül gyakoribb hogy azt írja hogy '' a képillesztőprogram nem válaszolt és helyreállt'' és ezelőtt elmegy a kép pár másodpercre és lefagy minden. Sok helyen írták hogy a driverek lehetnek a problémák de átnéztem és mindegyikből a legfrissebb van.

Ezt azóta csinálja a gépem hogy új vidikarit meg tápot kapott. És most nézem hogy a vidikarinak minimum 500W teljesítményű táp kell és az enyémre az van írva hogy 350-700.

Szóval lehetséges hogy ez okozza a gondokat? Mert már semmi más ötletem nincs hogy mi lehet a baj.



2015. jan. 30. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A vga és a táp pontos típusa jó lenne. Amúgy az hogy a legfrisebb driver van fent még nem jelenti azt, hogy azzal működik a legmegfelelőbben egy adott videókártya.
2015. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ez a vidikártya: [link]

ez pedig a táp: [link]

csak azt írja nekem hogy 350-700 W

És hogyan tudom kiszűrni ha egy driver nem jó?

2015. jan. 30. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a táp, még ha nem is csúcs minőségű, bőven elég ahhoz a vga-hoz bármilyen proci mellett. A drivert úgy tudod kiszűrni, hogy egyenként letöltesz több verziót és teszteled alatta a gépet. Előfordul, hogy egy régebbi driver alatt stabilabb, mint a legfrissebb alatt. Szánj rá időt és teszteld régebbi driverekkel.
2015. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Mi irja neked hogy 350-700W ezt kifejthetnéd... Táp cimkéjén nincs rajta a típus név? (meg melesleg ágkiosztás)

Lehet hamis a tap

Nt veted a linkelt tapot?

2015. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

*Nt = ott a linkelt boltban?

Amugy vram hibának tünik enyiböl gariztatnod kelene a vga t és enyi (cseréltesd)

2015. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A táp dobozán írja és nem emlékszem honnan vettem a tápot de megbízható helyről. Csak azért linkeltem be mert ilyen van nekem is mint a linken.
2015. jan. 30. 20:16
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Gariztathatod tápot is

Alaplap pontos típus?

Az a gond hogy hardveres hibát szervizben lehet megtalálni és kijavitani

Hazilag hiaba teszed tonkre megjoban geped nem lesze5 eloreb

2015. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Amit irsz az nagyon szokvágyos a vga knál ezért ha garis cserésel is fent ál ez érdemes egy teljesen más típust beszerezni és gyári OC seket kerulni
2015. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!