Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus x54hy laptopom van. A...

Tibenk kérdése:

Asus x54hy laptopom van. A hard disken 8 hibás szektort talált ma, pedig tegnap még minden rendben volt. Milyen hard disket vegyek bele?

Figyelt kérdés
hard disk

2015. febr. 3. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
8 hibás szektor miatt még nem kell cserélni.
2015. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És megtudom valahogyan javitani azt a 8 hibás szektort? nagyon szeretném ha tökéletes lenne :/ olvastam ha logikai hibája van akkor javítható.
2015. febr. 3. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
A logikai hibát az op.rendszer automatikusan képes javítani. A tökéletességről annyit, hogy ha már elkezdtek megjelenni rajta a hibák, akkor csak idő kérdése és csereérett lesz. De hogy ez mennyi idő? Egyenlőre nincs miért aggódnod, csak nézd gyakrabban, és ha gyorsan szaporodnak a hibás szektorok kezdj el biztonsági mentéseket csinálni egy külső meghajtóra.
2015. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ezt akkor is megcsinálya ha nekem nincs bekapcsolva a windowson az automatikus frissitések?vagy ennek nincs köze hozzá?
2015. febr. 3. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
A frissítés egy külön történet, ehhez nincs köze.
2015. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ertem.akkor ez valójában azt jeleni h kezdhetek új hdd-ra gyűjteni,nem?
2015. febr. 3. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért az még odébb van. Több száz hibás sectort is arrébbmap-el a vinyó magától. Ha már 1000 fölött jársz, és naponta lesz többszáz, akkor érdemes már vinyót cserélni.
2015. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,hát biztam ebben a logikai javitásban,de akkor ezek szerint ha magától nem csinálja meg akkor reménytelen :/
2015. febr. 3. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!