Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a használt videókártyáró...

Erről a használt videókártyáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Kb. ennyit tudok összeszedni rá, ha minden jól megy, többet sajnos nem, már ez is kicsit sok nekem. Most integrált van. Ezzel el tudnék játszani olyan 4-5 éves játékokkal, 1280x1024-ben?



2015. febr. 3. 19:25
 1/6 Lajtai László ***** válasza:
GTX260 van hasonló árban, és sokkal gyorsabb. Nézz körül a hardverapron, azon már mennek a játékok.
2015. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én most olyan 11E-től láttam (amit postáznak) és 20E-ig megy el az áruk, olx és jofogassal együtt.


Az már nekem sok. Szerintem sokan tuningolnak, legolcsóbban a leharcoltabbak mennek el gondolom.

2015. febr. 3. 19:53
 3/6 Lajtai László ***** válasza:
hardverapron találtam olcsóbban is. a 9600GT-t is tuningolták rendesen. Még HD4850 et is megnézheted az se rossz.
2015. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Komplikato ***** válasza:
Szerintem inkább a hardverapro oldalán kéne keresgélni, ott jobbak az árak. Ilyen árban Radeon HD5750/6750szokott menni, az meg nem picit gyorsabb vagy ezekkel ekvivalens GeForce. Meg hát a DX 11.1 sem utolsó szempont.
2015. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Komplikato ***** válasza:

[link]

Van 10K áron egy GigaByte is.

De ha még sem, ilyen árban kapsz 8800GT/GTS/9800GT kártyákat is, amiknek ugye a felezett butított verziója a 9600GT.

2015. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Erre is oda van írva hogy posta nincs. Radeonok nekem valahogy sosem voltak szimpatikusak, az amd sem.


Amit kinéztem, ha tényleg egy megkímélt típus jó hűtővel, nem tűnt rossz választásnak. Amit ajánlotok az mind jobb, értem, de drágább és a típus árainak az alja. 9E a plafon postával.


(legalábbis autónál is a megkímélt az nem a legolcsóbb szokott lenni)

2015. febr. 3. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!