Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc táp púpos kondi?

Pc táp púpos kondi?

Figyelt kérdés
Szétszedtem itthon a PC tápom és láttam hogy púposak a kondik,egyenlőre tökéletesen működik,miért púposodtak fel?Bírhatja így meg a táp, vagy kevés élettartalmat jósolnak neki ilyenkor?Használjam tovább nyugodtan nem lesz probléma? esetleg nem fog felrobbanni a kondi mikor már nem bírja?

2015. febr. 14. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes kicserélni nehogy nagyobb kárt okozzon.
2015. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlodDrunk ***** válasza:

Felrobbani nem fog:D

Egy pici kattanás kb és szétnyilik mint egy rózsa.

Érdemes egy normális/minőségi tápra cserélni.

2015. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. mitől lehet még ez? erre nem kaptam választ. ahogy nézem párból már kifolyt egy kevés "cucc" vagy sav nemtudom mivan bennünk pontosan, amúgy csere lesz szerintem,mármint veszek új tápot.
2015. febr. 14. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek veszel új tápot? Egy kondi kb. 300 forint. Nem lehet benne olyan sok, hogy a teljes költség nagyobb legyen egy új táp áránál. Cseréld ki őket!
2015. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak jobb gyártnányú kondik.elég ha kicseréled a púposakot és kész.Nem muszáj venni új tápot de ha van rá valód vegyél csak nyugodtan ;)
2015. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pinkpancser ***** válasza:

Nem tökéletesen működik az a táp, hanem még működik!

Ha cserélsz kondit akkor érdemes mindet, mert ha nem is púpos, azért még kiszáradhatott. De arra figyelj, hogy 105 fokosakat tegyél be! És az sem árt ha minőségi. De ha ez egy olcsóbb táp, akkor nem érdemes költeni rá, hanem inkább cseréld az egész tápot!

2015. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A puposodás oka lehet hő,vagy nem birja azt a feszültség szintet amit kap. setleg lehetne a fordított polaritás miatt is, de az a te esetedben kizárt. Általábán a pc tápban 25-35v-os nyugodtan tehetsz be 50v-ost is, viszont 105 fokosak legyenek!.
2015. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!