Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen multifunkciós nyomtatót...

Milyen multifunkciós nyomtatót érdemes venni 35. 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés

A legfőbb szempont a festékpatron ára lenne. Melyik típusú nyomtató használ keveset (lézer, tintapatronos) Milyen márkájút érdemes választani?

Akár konkrét típust is szívesen fogadok!

Köszönöm!



2015. márc. 22. 15:54
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én Samsung márkát ajánlom, lehet hogy ezek a nyomtatók kicsit drágábbak, mint a többi márka, meg egy kicsit drágább a patron, de ez a legjobb márka nyomtatóból!
2015. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Epson van, és utángyártott patronnal használom, így kibírható az ára. Meg van egy ketyerém, nem tudom mi a neve, ha kifogyott a patronból a festék, akkor "újraprogramozza" és a bennemaradó festék is kinyerhető belőle.
2015. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Canont használok. A legolcsóbb szart, mégis szép képeket nyomtat, és viszonylag gazdaságos az utángyártott patron ára is (2500-3000 Ft). Sztem olcsóbb egyik márkánál sem lesz a festék, mind1 milyet veszel. Nyomtatás sebessége, beolvasás felbontása, egyéb funkciók léte irányadó, igényeidtől függően drágább, de nem feltétlenül jobb (csak ha ki is használod).
2015. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!