Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha i5 4460-ról váltanék fx...

Ha i5 4460-ról váltanék fx 8350-re vennék észre különmbséget játékok alatt?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:

játékok alatt az i5 jobban teljesít

videó szerkesztés alatt meg az fx a jobb

szóval nem érdemes váltani

2015. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kevesebb lenne az fps és jobban ugrálna. i5 játékok alatt erősebb-
2015. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak elméleti kérdés volt!Tudom,higy i5 jobb csak érdekelt ebből a megközelítésből!
2015. ápr. 12. 09:03
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
persze azt vennéd észre hogy full idegbeteg lettél mert multi fps játékot tolod és úgy droppol az fps-ed hogy a könnyed is ki csorog tőle ezért félbe hasítanád az fx-et és imádkoznál jézus krisztushoz hogy áldjon meg egy i5 el újból !!!!!!!!
2015. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hehe!Am azt birom hogy jönnek a sok mag kihasználásával.Persze azt is tudják,hogy mire eljönne a 6-8mag ideje addigraz fx Sehol nem lenne.Csak egy dologra nem gondol senki!Ha eljön az az idő akkor az intel is át ál 6-8 magra és akkor nézhet az AMD.Persze a valóságban AMD rájött,hogy nincs esélye és inkább az APU-ra állt át.Abban odaverte Intelt!
2015. ápr. 12. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az Intel sokkal fejlettebb, mint az AMD. Az én szememben a Phenom II X4 óta nincs normális procija az AMD-nek (kivéve ugye az APU). Én meg mindig is Inteles voltam, régen Pentium 4 volt, most i5-4460 procim van.
2015. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát igen a phenom prociknál lehetett még valami fejlődést észre venni utána meg zuhanás a mélybe . meg am egyet értek ezzel hogy ammedigre játékok terén használható lenne a 6-8 mag addigra sem amd-re lesz optimalizálva ez szóval ez már elásott kutya csont én is bánom amikor egy vagyont költöttem még régebben a 8 magos fx-re emléxem a gtx 480 as kártyámat nem volt képes ki hajtani :S
2015. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vennél észre különbséget. Lassabb és instabilabb lenne az összteljesítmény.
2015. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!