Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek közül melyik volna a...

Ezek közül melyik volna a legjobb választás? (CPU)

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ősrégi alaplap,harmat gyenge gép ( 7 éves ),de szeretnék bele venni új procit. VGA-t már vettem bele 5E-ft ért egy Gt 630-at,az nekem tökéletes. Viszont ez a proci,harmat gyenge: Amd athlon 4200+


A linkben lévő procikat támogatja elvileg az alaplapom.


[link]


Esetleg ha pl a 6400+-ot venném használtan,akkor mennyi lenne a "változás"? Mivel konkrétan egy HD-s videót szaggatottan játszik le pl youtubon friss rendszerrel is.


Ez mind 2GB ram mellé menne, és egy szar táp mellé.


Ui.: Nem szeretnék tápot sem venni hozzá külön,nem kell írni hogy szar minősítetlen táp: Codegen 450W.


2015. máj. 6. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig leírom, hogy szär minősíthetetlen táp.

Elsőnek egy BIOS frissítést végezz el.

Utána meg használtban szerezz egy Phenom II X4 960-at legalább.

És erősebb proci mellé meg rakj egy erősebb tápot is, ebbe a konfigba viszont elég egy ilyen táp (ÉS CSERÉLD IS LE VALAMI ÉRTELMESRE, ha nem akarod, hogy esetleg egyszer adja meg magát a táp, és vihet magával mindent) [link]

2015. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szarból lehet várat építeni, mert szilárd és egyben marad, de fosból....
2015. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Felfogtam,tudom hogy szar táp...

Egyébként jelenleg egy Codegen 350-el fut a gép.

A 450-est oszt. társam adná oda,mivel én is ajánlottam, hogy váltson egy FSP Hexa 400-ra,mivel új VGA-t vett.


Nem szeretnék költeni rá "annyit".

2015. máj. 6. 19:39
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyébként BIOS frissítést hogyan is kell?

Tudtommal csak floppyn keresztül lehet, jól tudom?


Meg hogy ha esetleg elcseszem a BIOS Updatet akkor gajra mehet az alaplap,én olvastam ilyenekről,ezek mennyire igazak?

2015. máj. 6. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi lapoknál nehezebb a BIOS frissítés, viszont valóban tönkre teheti az egész lapot. Ma már tudtommal egyszerű (ha van neted, pár gomb lenyomása a BIOS-ban).
2015. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!