Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri várni? Melyik a jobb?...

Megéri várni? Melyik a jobb? Nem zavaró? (Minden ami VGA)

Figyelt kérdés

Esedékes egy teljes gépcsere nálam. Várhatóan június körül lesz meg a pénzem. 250e Ft (monitor, perifériák vannak)

Ahogy elnézem a keretet, R9 290 vagy R9 290X vagy GTX 970 fog beleférni.(Procitól függ, hogy 4440-et vagy 4690-et veszek, ez azonban most másodlagos.)

A kérdésem arra terjed ki, hogy a fenti 3 közül melyik éri meg jobban?

A lényeg, hogy minél tovább tudjon, a legjobban kiszolgálni.

Húz a szívem a GTX 970-hez, de félek a hibájától. Az nem zavarna, hogy csak 3,5gb csak az amit afölött produkál.. láttam pár olyan videót ami elrettentett.. ha már 100+e Ft-ot adok egy videókártyáért az ne ilyen legyen..

R290 ára a meggyőzőbb

R290X pedig az elsöprő 4gb és semmi hiba(meg jobb is mint a 290 és nem olyan sokkal drágább..úgy se mostanában cserélek gépet..)


Azonban arra is gondoltam, hogy megkéne várni az új Radeon szériát. Lesz köztük olyan ami árban(90-110) körül fog mozogni és veri az összes fent említett kártyát? Megéri kivárni?

Nem olyan fontos, hogy +1-2 hónapot ne tudjak várni, ha cserébe olyat kapok ami sokkal jobb. :)

Minden érdekel, ami ez a téma :)


2015. máj. 11. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
de akár meg is rendelheted a gépet vga nélkül és addig használod úgy (ha van most vga-d az is mehet bele) viszont én várnék az újakra lassan esedékesek lesznek majd..
2015. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem is olyan rossz ötlet! :) Nem is jutott eszembe. :D

Azonban jó lenne tudni, hogy várható ebben az árkategóriában valami ami legyőzi az összeset, hasonló pénzért? :)

2015. máj. 11. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:

én annyira nem várnék az újakra :) oktoberben voltam ugyan ebben a cipőben én karácsony után vettem a gépem.

Ugyan ez a dilemma 4460 vs 4690 és 290x vs 970, vártam +3 hetet hátha történik valami de végül a 970-et vettem. Akkoriban nem tudtam a vram gondjairól pedig 100 forumot végig olvastam, bár nem mintha észrevenném :)

tápot olyat vettem ami elbirja az új szériás amd-t is arra várok, de addig van ez, eladom ha úgy van bár kétlem, teljesitményét egyiknek sem használom ki igy sem.

Nem bántam meg a 970et a kis tücsök ellenére sem, csak néha ciripel, ha választanom kéne most is azt venném

2015. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az újak a magyar boltok polcain kb júniusban tűnnek fel.

De inkább a végén...

2015. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem az is elég lenne, ha látnám az új Radeonokat, vagyis tudnám, hogy milyenek lesznek. Megéri-e várni rájuk. Az már másodlagos, hogy mikor kerül a hazai boltokba. :)

Igazán ez a 90-110e Ft-os kategória érdekelne. :) Lesz-e ebben az árban is új vga és olyan ami jobb mint a fent említett 3 db. :)

2015. máj. 11. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem! a 380/380x akörül kezd majd.

A 380 szinte biztos hogy 100 körül lesz, ha egyáltalán lesz ez a modell, és nem csak a 390x/380x rajtol el.

2015. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az R9 290X vagy a GTX 970 között válassz,nagy különbség nincs köztük elvileg


Ha fontos hogy a közeljövőben minden játékot maxon vigyen akkor várhatsz de ha téged ez nem érdekel akkor nyugodtan megveheted most is valamelyiket

2015. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!