Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Függetlenül most a saját...

Függetlenül most a saját anyagi helyzetedtől, mennyit áldoznál egy olyan gépbe minimum amit játékra használnál főleg így mondhatni "Gamer" PC lesz?

Figyelt kérdés
Remélem sokan válaszolnak mert engem nagyon érdekel:D írhattok konfigot is akkor. (optikai meghajtó is része, én úgy gondolom pár ezer plusz-mínusszal nem kell foglalkozni)

2015. máj. 26. 20:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Visszakérdésre is szívesen válaszolok :)
2015. máj. 26. 20:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan összeszámolva olyan 460 ezer forintot. Ami igazán megdobja, az egy 150 ezres monitor, de benne van a gépház, az egér, a billentyűzet, a hangfal is. És még nem is olyan durva, felsőkategória közepe, szóval csúcsminőségű dolog nincs is benne a monitoron kívül.
2015. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajjjjj. :D én csak magára a PC-re gondoltam! Klaviatúra nem kell :D
2015. máj. 26. 20:28
 4/10 A kérdező kommentje:
És most nem az a lényeg hogy álmaink gépét b*sszuk a válaszok közé hanem hogy pont magyar pénztárcát nézve minimum költséggel vásároljunk. :)
2015. máj. 26. 20:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Játékra gépet :D szóval mondhatni azt hiszem, ilyen nagyon kezdő / belépő szintű Gamer pc :)
2015. máj. 26. 20:31
 6/10 A kérdező kommentje:
100 ezer Ft minimum, maximumot hát mit is mondjak.. Ezt mindenki maga döntse el és utána majd lesz ami lesz :)
2015. máj. 26. 20:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor döntsd már el, hogy számít-e az anyagi helyzet vagy sem, vagy hogy "én minimum mennyit szánnék rá" - ahogy a fő kérdésedben is írtad -, vagy hogy minimum mennyi kell egy "gamer pc"-re. :D


Amúgy ha megnézed akár itt is a kiírt kérdéseket, illetve a kapott válaszokat, akkor is 200-250 alatt nem nagyon állnak meg a konfigok. Egy i5-ös processzor-alaplap-8gb memória-ssd/hdd-táp nem jön 110 alatt, hozzá meg egy videókártya megint 80-120 között van. Mellé még jön egy gépház, és akkor ott vagy bőven 200 fölött.

2015. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Trevor. ***** válasza:
Én valami ilyesmit dobnék össze: [link]
2015. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg én úgy tervezem, hogy először veszek egy gyengébb konfigot, mert a gépem már nagyon öreg (7 éves lesz júniusban); szóval nem nagyon futnak rajta a mai dolgok, de a régebbiekkel is csak akadozva. Első körben szánok rá durván 200k-t, aztán rá pár hónapra meg veszek bele egy erősebb kártyát, veszek egy nagyobb monitort, stb. Összesen max 300-350 ezret szeretnék rá költeni minden perifériával együtt (úgy, hogy az eredetileg vett videokártyát megpróbálom eladni).


Viszont ha ki tudnék fogni egy 0%-os THM-es akciót valahol akkor lehet, hogy egyből egy erősebb konfigot vennék, monitor nélkül, durván 300 ezer körül.

2015. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem számítana a pénz, akkor legalább 300k-t rászánnék, hogy korrekt, időálló, minőségi és jól bővíthető cuccot kapjak.

G.

2015. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!