Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech G100s vagy Steelserie...

Logitech G100s vagy Steelseries kinzu v3, A4Tech Xl-747H játékra?

Figyelt kérdés

A Logitech 7500ft,a Ss 10000ft,az A4tech 8500ft

A Steelseries-nek olyasmi a fogása ,mint a Logitech-nek?



2015. máj. 30. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Kinzu sokkal magasabb és boltozatosabb, mint a lapos G100, jobban támasztja a tenyeret. A szenzora, a görgője és a gombjai is jobbak, mint a G100-é. A három közül mindenképpen a Kinzu V3 (csak a V3, a V2 nagyon rossz!) a nyerő, az A4Tech-et meg jobb, ha elfelejted.
2015. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A SS-t vagy a Logit tudom használni 1200,1600 Dpin?Vagy mindkettőt?Ehhez a Dpihez vagyok hozzászokva...
2015. máj. 31. 13:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Jót röhögtem első, a sensorja a kinzunak SOKKAL rosszabb, mint a logitech-é, sokkal hamarabb csap át negatív gyorsulásba, mint a logitech. Számokban kinzu perfect control speed ~1.6m/s, logitech g100s 2.8m/s. A kinzu amúgy is egy szar, az volt a v1,2 és a v3 is. Alsó kategóriás, nálunk egér mániásoknál "irodai célokra minősített" szenzor dolgozik benne. Avago 3050, haha alsó kategóriás vacak. De **** ám, hogy tudatlanul ugattad a témát!
2015. jún. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jah és elnézést, javítanám mondandóm, a logitech nem is gyorsul negatívan, egészen a 2.8-3.2m/s ig (egérpad felület függő), afelett mondjuk egyszerűen megáll. A kinzu viszont a közel használhatatlan kategória, ugyanis azt amit az tud nyújtani megkapja az ember AKÁRMELYIK egértől, még egy szar bloody gaming vacakban is alsó hangon a 3050-es dolgozik / kinzu v2 pixart szarja (régi szenzorok ezek amúgy, megsugom).


Az a4 tech amit a srác említett mondjuk ennél is fosabb, az sajnos egy lézeres, szintúgy 1forintos szenzoros vacak. Ellenben egy 718 máris többet ér, mint a kinzu... :D Mennyibe is kerülhet, 5 ezer forint? A logitech? 6-7 ért kapható? kinzu? 12 ezer? Ne már, azért kapok asus strix clawot, csúcs kategóriás, a piac LEGJOBB szenzorával. Köszi a tanácsot a kérdező helyében is, remélem nem volt olyan hülye, hogy azt a szart vegye.

2015. jún. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fiatalok többsége úgyis azt fogja venni, amelyik szerinte jobban néz ki (és persze lézerest, mert az idióták kitalálták, hogy az sokkal jobb). Ez van.
2015. jún. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már megvettem rég a Kinzut és nagyon jó...

És ha annyira nem lenne jó a szenzorja akkor a Profik sem használnák...

Nip Forest-nek is ilyen van...

Kodiak is azt mondta jó egér szval...

2015. jún. 24. 10:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekik fizetnek érte, neked nem. Én egér mániás vagyok 10éve, kodiak nem. Kodiak azt sem tudja mi a lófasz az a perfect tracking, malfunction speed, jitter, angle snapping, lod, stb.


Én igen. Neked jó a kinzu? Akkor tesztelj le vmit. CS-ben lőj a falra 1 pontot. Húzd végig a padodon lassan az egeret, majd a végén lőj 1 pontot a falba megint. Most helyezd vissza az első pontra, majd csináld meg azt a mennyiségü mozgást a padon nagyon gyorsan. A 2. pont feléig se fogsz eljutni, ugyanis a kinzu 1.6m/s felett negatívan gyorsul. TÉNY. Lehet vele vitatkozni, csak nem érdemes. Tudod melyik egér tudott ennyit? A 12éves microsoft 1.1a, 3.0, amiről a kinzu formályát másolták. Tudod azok az egerek mennyibe kerülnek? 2-5 ezer forint. Nem 12. Igazi idióta vásárt csináltál, mert olyan helyen kell neked is egér témában kérdezni, ahol az emberek még azt sem tudják megmondani neked, mi a különbség egy krumpli, meg egy egér között, és még hallgatsz is rájuk... Az én kinzum nem véletlenül van a fiókban... Mert 1 rakás szar.

2015. jún. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. A profiknak olyan egeret épít a szponzor, amilyet akarnak. Lefogadom, Nip Kinzujában is egy csúcs optikai szenzor dolgozik a gyári helyett.

2. Kodiak egy senki, egy nulla. Tíz évvel ezelőtt megnyert egy olyan világversenyt, amin egyetlen világsztár sem szerepelt (azóta sem tudott semmit nyerni), azóta ő a király Magyarországon, egérkérdésben meg egyenesen az Isten. Beleolvasok a blogjába, meghallgatok vele egy interjút, és olyan baromságokat beszél, hogy az már fáj.

2015. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem az a lényeg ,hogy tetszik és kényelmes és a játékokban is nekem tökéletes szval...

10k-ért jobbat nem kaptam volna

2015. jún. 28. 12:08
 10/11 anonim ***** válasza:
A g100s jobb, nem érted? :D Na mind1, használd egészséggel...
2015. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!