Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech G100s vagy Steelserie...

Logitech G100s vagy Steelseries kinzu v3, A4Tech Xl-747H játékra?

Figyelt kérdés

A Logitech 7500ft,a Ss 10000ft,az A4tech 8500ft

A Steelseries-nek olyasmi a fogása ,mint a Logitech-nek?



2015. máj. 30. 19:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a G100S fényévekkel jobb lett volna.

Sokkal jobb egér a kinzunál, ami ér kb 4-5 ezret. Annyi, hogy megfizeted a steelseries nevet. Az meg, hogy a profik mit használnak.... Lehet, hogy az egérnek a háza Kinzu, de a belseje szerintem se az.

Jobb lett volna máshol kérdezned nem itt.

Az itteni válaszadók nagy része szerint akkor jó az egér, ha minél több dpi-t tud.. Közben nagyon nem igaz. Közük nincs hozzá. A másik tábor meg az, akik szerint semmit nem jelent egy jó egér, az 500Ft-os egérrel is ugyan úgy lehet játszani.. Ez még részben igaz is, addig a pontig, amíg néha leülsz puffogtatni pár percet, és ennyi. Ha viszont egy fps-sel sokat játszol, és tényleg jó játékos vagy, akkor előbb-utóbb érezni fogod, hogy ez az egér bizony nem az igazi.

Évek óta Battlefieldezek régebben pedig Cod2-4 ment sokáig, szóval tudom miről beszélek. Sokáig én is 1000Ft-os Geniust használtam, mert a tudásomhoz az elég volt. Aztán szépen "kinőttem".

Egy szónak is száz a vége, a Kinzuval nem csináltál jó vételt.

2015. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!