Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassul le a laptopomon...

Miért lassul le a laptopomon minden létező program (még a webböngésző is, sőt, még a karakterbevitel is akadozik) olyankor, amikor nincs csatlakoztatva egy bizonyos külső winchester? Valami beállítási dolog?

Figyelt kérdés

Ez a bizonyos külső vinyó 3.0-val csatlakozik, de ha nincs csatlakoztatva, akkor a laptop szinte használhatatlan folyamatos munkavégzésre, annyira idegesítően lelassul.

Másik külső winchester nem gyorsítja fel, csak ez az egy.


2015. jún. 5. 12:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mit kéne átállítanom?
2015. jún. 5. 13:19
 12/15 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám úgy, hogy kiveszem a pipát a "minden lapozófájl méretnének automatikus kezelése minden meghajtón" kockából
2015. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Okés, köszi, most van egy kis dolgom, utána megpróbálom!
2015. jún. 5. 14:53
 14/15 A kérdező kommentje:

Nos, az történt, hogy egyelőre nem állítottam át semmit, viszont 100 gigabájtot letöröltem a gépemről, tehát most van 150 szabad gigabájt, és láss csodát, felgyorsult a gép...


Szóval úgy néz ki, hogy az az 50 gigabájt szabad tárhely már kevés volt neki?

És amikor rádugtam a külső winchestert, valahogy mégis csak "felhasználta" a teljesítménye növeléséhez, holott be sincs állítva???


Köszönöm a segítségeteket!

2015. jún. 5. 17:47
 15/15 anonim ***** válasza:
szivesen
2015. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!