Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pasztázás óta nem jó a VGA-m?...

Pasztázás óta nem jó a VGA-m? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A procim már eléggé melegedett, meg tuningolva is volt, ezért gondoltam újrapasztázom. Minden rendben is volt, az északi híd chipjét is újrapasztáztam, viszont még elég sok pasztám maradt, és a vga-m sem volt még soha újrakenve pedig már 5 éves, gondoltam megcsinálom azt is. Hát nem kellett volna. Ugyanis összeraktam mindent és azóta ha bekapcsolom a gépet, akkor nem jön be a semmi, csak fekete kép. De ad jelet a vga, de csak azt a full fekete képet, és a windows sem bootol be, csak van a gép és nem csinál semmit. A venti is pörög a vga-n, tápkábel is ellenőrizve lett. Viszont az alaplap integrált videokártyájáról tökéletesen működik a gép, ezért gondolom, hogy a vga-val van a gond.

Konfig: alaplap: Asus p5g41 t-m lx

Proci: Intel pentium dual-core e6500 3.78Ghz-en

Vga: Sapphire HD 6850 1Gb

6Gb Ram



2015. jún. 26. 15:19
1 2
 11/11 IceHunter ***** válasza:

Lehetséges, hogy rosszul lett pasztázva.

Keress fel egy szakembert, vagy vidd el szervizbe.

2015. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!