Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell a velemenyeteket errol a...

Venom84 kérdése:

Kell a velemenyeteket errol a koncepciorol. Bele ferne-e minden ebbe a hazba? Mert ezt nem tudom megallapitani sajnos. Es hogy ez a gep eleg-e a mostani Game-ek full hd-s, max graf hoz.

Figyelt kérdés

Processor: i5 4660

Graphics Card GIGABYTE R9 280 WF 3gb OC


System Memory Corsair DDR3 2133MHz 8 gigabytes KIT CL11 Vengeance Pro Red )


Haz: Zalman T3

PSU LC Power 600W 12-LC600H


2015. júl. 12. 12:56
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,meg johetnek otletek. A rammal kapcsolatban csak anyit hogy en azt hittem hogy ha veszek olyan alaplapot ami tamogatja a 2133Mhz es ramot akkor mukodik is vele,es jobb lesz a teljesitmeny is vele a gepnek mint egy 1600-as rammal,mert ugye a hulye is tudja hogy minnel nagyobbak a szamok annal jobb:D De sok helyen 1600-as ramokat latok ezzel a procival amit nem ertek, talan mert olcsobb, de mehetne bele a nagyobb is ha ven penz, fogalmam sincs, azert vagyok itthogy sok okostol ezt meg tudjam, tobbekkozt:) Jah a kartya eleg nagy, valami olcso jo hutesu, es eleg meretes hazat irjatok legyszi, amiben otthonosan elfernek a cuccok.
2015. júl. 12. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!