Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb laptop max...

Melyik a legjobb laptop max 130000-ért? Hol lehet megvenni?

Figyelt kérdés

Ezt a tippet kaptam: NOTE ACER EX5620-6A2G16Mi 15, 4"/T5750-2, 0GHz/2GBDDRII/160GB/Linux.

Ennél ne legyen rosszabb. Ez egy bizonyos üzletben 130680 Ft. Található olcsóbban máshol?


2008. szept. 6. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Asust vegyél!sztem ez a legjobb:-)
2008. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, található, de sajna nem úgy működik a dolog, hogy megkérdem hol a legolcsóbb, hanem végig kell járni a boltkokat kitartóan, és megkeresni a legjobb ajánlatot. Így online ugyanis senki nem tudja neked megmondani, hogy egy adott gép most hol a legolcsóbb, mert ehhez főállásban kéne járni a boltokat.

Továbbá nem írtad melyik városban:P

2008. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nézelődj a www.notebookgyor.hu oldalon! Elég jó áron vannak laptopjaik!
2008. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azokat a üzleteket, amiknek van honlapjuk már végignyálaztam. 2 város környékén érdekel: Budapest és Miskolc. A fentemlített laptopot egy miskolci üzletben választottam ki. Sehol máshol nem volt olcsóbb.
2008. szept. 10. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!