Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon fontos. Nem müködik a...

Nagyon fontos. Nem müködik a lap top billentyuzete 10 perce most is kepernyö billentyüzettel irok. Hetföig nem tudom sehova se vinni es dolgoznom kell rajta mi lehet?

Figyelt kérdés
ennyhen nedves ruhaval attöröltem bekapcsolt allapotba be nyomodhatott olyan illenytyükombi ami most leblokkolta? hp pavilion
2015. szept. 26. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
laptop billentyűzet-letiltásra nem szokott lenni gyorsbillentyű. Nézd meg eszközkezelőben, hogy látja-e a billentyűzetet, egyébként lehet, hogy zárlatos lett. Kikapcsolt állapotban ki kellene szárítani, lehet megoldja.
2015. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
most pl egy par billentyü müködik. ha zarlatos lett es cserelni kell az rövid idö es nem kerül olyan sokba vagy rosszul jartam?
2015. szept. 26. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ, ha csak egy billentyűzet a baja, akkor 10-25k + javítás, ha alaplapot is kell cserélni, akkor lassan megéri új gépet venni. De előbb száradjon ki, lehet az is megoldja, persze kikapcsolt állapotban.
2015. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!