Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az oka annak, hogy a Win...

PálinkásIldikó kérdése:

Mi az oka annak, hogy a Win 10 letitkosította a gépemet?

Figyelt kérdés
Win 7 volt rajta. Felajánlotta a Win 10 "frissítését ingyen" Én bar.m letöltöttem. Azóta a gépem el sem indul. Elvittem szerelőhöz, azt mondta a C meghajtót letitkosította és nem tudja feloldani sehogy. Minden eddigi életem, munkám rajta volt. Tud valaki segíteni, mit tegyek? Fontos dolgok vannak rajta.
2015. okt. 17. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el okosabb szerelőhöz!
2015. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel...
2015. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérj meg egy értelmes, hozzáértő havert és ő majd megnézi live cd-vel vagy kiveszi a hdd-t és egy másik gépen ránéz, aztán kimásolja a cuccokat, ha elérhetőek. Az adatmentő programok is nagy trükköket tudnak, mint pl az ingyenes Recuva. De nyugi, az adataid miatt ne görcsölj, nem voltak különösebben fontosak.

Amúgy meg szerintem nem túl okos gondolat személyes anyagokkal teli gépet egy ismeretlen "szerelő" kezébe adni, aki aztán vagy konyít hozzá vagy nem.

2015. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen szerelő volt az, vízvezeték?
2015. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!