Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » UPC-t használok és be van...

UPC-t használok és be van kapcsolva a Wi-Free. Nagyon hasznos, de ha itthon vagyok, akkor is a szomszéd Wi-Freejét tartja elsődlegesnek és nem pedig az enyémet ami lényegesen erősebb és gyorsabb. Van erre megoldást?

Figyelt kérdés
(Nem kikapcsolni akarom)

2015. okt. 24. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
miért használnál otthon wifreet?
2015. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Wi-Free-nél nem tudsz a sajátodhoz kapcsolódni. Wifi esetén persze igen. UPC-t ha felhívod, rá is kérdezhetsz, nekem is ők mondták.
2015. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első Kommentelő: nem akarok itthon használni wi-freet, csak máshol.

Második hozzászóló: Nem akarok saját wifreere csatlakozni ez a lényeg, hogy a szomszédoméra se akarjon ha itthon vagyok...

2015. okt. 25. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:

ha ketten is félre értettük a kérdésed, elég egyértelmű, hogy te fogalmaztál rosszul..

egyébként milyen eszközzel akarsz csatlakozni? Windowsban egyszerűen lehet állítani a prioritást, mobilon már trükkösebb.

2015. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!