Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb videokartya...

Melyik a legjobb videokartya gyártó?

Figyelt kérdés
Asus,MSI, Gigabyte,Gainward stb
2015. okt. 25. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Asus,MSI, Gigabyte,Gainward stb
2015. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Trevor. ***** válasza:
85%

Mindegyik jó.

Most Asus kártyám van lassan másfél éve, meg vagyok vele elégedve. De ettől függetlenül a többi gyártó is jó kártyákat gyárt, de nincs velük személyes tapasztalatom.

2015. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az MSI
2015. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan hogy legjobb gyártó , minden nagy gyártónak vannak jobb és kevésbé jól eltalált szériái , leginkább a hűtés külömbözteti meg két gyártó azonos termékét.
2015. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt írnám amelyik tetszik azt vedd! Amelyik jobban illik a lapodhoz! Mind tudja azt ami rá van írva.

Mind jó a Gainward az nem olyan elterjedt mint szerintem az előző 3! De az sem rossz!

2015. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Referencia modellek esetén teljesen egyforma kártyákról beszélhetünk, csak a matrica különbözik rajtuk. Az egyedi kártyákkal sem szokott gond lenni, bár becsúszhat bárkinél egy-egy rosszabb széria, azért összességében elmondható, hogy mindegyik termék hasonlóan jó. A nagyobb hatékonyságú és halkabb hűtő miatt lehet érdemes vacillálni meg a vállalt garancia és természetesen az ár is döntő a választásnál.

Eddig volt Sapphire, Inno3D, Gigabyte, MSI, Asus, meg VTX3D kártyám is és mindegyik tette rendesen a dolgát.

2015. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha asust veszel, akkor figyeld, mert van amelyiken lespórolják a memóriák hűtését, és túlmelegszik. Ha jól emlékszem akkor csak AMD kártyáknál csináltak ilyet.
2015. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik megbízható.

Minden gyártónál becsúszhat valami baki ami miatt 1 széria bizonyos gyártónál vagy gyári hibás vagy nem szuperál úgy ahogy kéne.

Általában én az órajelre és a hűtésre szoktam odafigyelni. Most MSI kártyám van mert ez tetszett a legjobban és a hűtés/órajel/zaj aránya is nagyon jó.

2015. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor melyiknek van jobb hűtése? Melyiknek van szervize MO-n?
2015. okt. 25. 13:18
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyártótól függ. Pl. Asusnak is vannak jó hűtései, viszont AMD-re borzasztóakat gyárt, 970 Strixre pedig a legsilányabb kondik kerültek. Úgy már lehet ajánlani, hogy azt kérdezed pl. "melyik gyártóé a legjobb GTX960?", és akkor van rá egyértelmű válasz: édesmindegy. De olyan nincs, hogy legjobb videokártya-gyártó.
2015. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!