Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS zenfone készülék 8 Gb...

ASUS zenfone készülék 8 Gb belső tárhely helyett csak 4, 03 Gb-ot lát, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ma vásároltam egy Asus zenfone Go mobiltelefont, 8 Gb belső tárhelye van elvileg, de csak 4,03 Gb látható, illetve a beállításokban amikor a tárhely menüpontot akarom elindítani, mindig hibát jelez és kilép, próbálkoztam már rendszer visszaállítással, de ez sem oldotta meg a gondot.

2015. dec. 19. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom a rendszer és az előre telepített alkalmazások elviszik a felét, általában így szokott lenni.
2015. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rendszer , illetve rendszeralkalmazásoknak fentartott tárhely.
2015. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

marketing

1024 helyett 1000-el számolják az adat mennyiséget, és sok előre telepített bloatware appot rak kb minden gyártó mobiljaira, ami miatt ennyi

2015. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 T/Z ***** válasza:

Azt nem tudom, a tárhely menüből miért dob ki, de a 8-ból a többit a rendszer elveszi magának, ahogy már írták.


SD-vel bővíthető? Akkor hajrá. :)

2015. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A következőképp írja:

Tárhely: 2,28Gb/4,03Gb

Szóval sztem nem a programok veszik el a helyet, azok benne vannak a 2,28 Gb-ban.

2015. dec. 19. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
A teljes belső flash memóriát szokták jegyezni a telefonoknál. Ami fel van osztva szépen. Rendszer kell legyen rajta 1-2Gb, és az appoknak is jár további 1-2Gb. Jó esetben legalább 2-2, annak ellenére is, hogy össz 8G a memória. Gondolom továbbra is megúszható néhány ezresből egy gyorsabb fajta 16/32Gb microsd, tehát nem igazán értem a problémát.
2015. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!