Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném a számítógépem...

Szeretném a számítógépem képernyőjét TV-n nézni (összekapcsolni a kettőt). Milyen kábelre, szoftverre van szükségem? Beállítások, technikai feltételek?

Figyelt kérdés

A laptopom: Fujitsu-Siemens Amilo Pi2530-as. Win Vista Home Premium, SP2. Proci: Intel(R) Core (TM)2 Duo CPU T5250 @1.50GHz 1.50 GHz Memória: 1 GB 32 bites op. rsz.

A TV-n Euro scart és audio video csatlakozó is van.


Nem tudom, mi kell a sikeres összekötéshez? Kábel pontos neve, szükséges szoftverek, beállítások stb. Tudnátok segíteni. Valahol már láttam, hogy valaki ezt így meg tudta csinálni és a számítógépéről irányította, mi menjen a tv-n. Sőt, egyszerre két külön dolgot is meg tudott jeleníteni, de akár ugyanazt a dolgot is egyszerre.


2010. márc. 23. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem valami ilyesmi megoldással lehetne.Vagy ez [link] Nekem sikerült megoldani de az én tv-men vga csatlakozás is van és csak monitor kábel kellett hozzá.

2010. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a laptopomon nincs s video kimenet. Akkor mit tehetnék? Milyen átalakító kell? (A tv-nél nincs gond, mert van scart és és audio, video bemenet is.)
2010. márc. 24. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:

A laptopon van viszont VGA kimenet, legalábbis merem remélni, hogy eben az FS legalább nem spórolt ;)

Cserébe erre így nem tudok olcsó megoldást. VGA-ból S-video-t pld. átalakítóval tudsz csinálni. Itt egy alternatíva:

[link]

2010. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ui.: tuti nincs rajta svideo? Könnyű összekeverni a ps2-vel :$
2010. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!