Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártyáknál és a process...

A videókártyáknál és a processzoroknál mekkora az a hőmérséklet, ami még elfogadható? Hány foknál van a határ, amitől felfele már el kell gondolkodni egy jobb hűtésű kártyán/procihűtőn?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 19:23
 1/5 ThodEE GoD ***** válasza:

Processzoroknál ezt így nem lehet általánosan meghatározni, meghatározza az adott típusra a gyártója.

Jellemzően igaz a 65-75fok ami fölé már nem érdemes menni.

VGAknál 80-90fok is lehet de én személy szerint minden olyan alkatrésznek aminek van mérője szeretem 65 fok alatt tartani.

2016. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást, ment a felfele ujj :)
2016. jan. 1. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ahogy #1 írta.prociknak 80 már warning szint,általában itt le is kapcsol a gép.vannak videókártyák,amiknek 80-85 fok az alap működési hőmérsékletük,azok ilyen 110-ig bírják ha jóltudom.

viszont nekem 70felett már mindenképp bántja mind a kettő a szemem,proci esetén órajel/fesz visszavesz,videókártyánál pedig pl afterburnerrel szépen felpörgetem a hűtőjét.

2016. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Kerüld az Amd-s cuccokat és akkor nem kell ilyenek miatt aggódnod! :-)
2016. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

mert a régi sz r core2quad-ok nem fűtöttek mint a villanyrezsók ugye?

és AMD-ből csak FX-9590 létezik 220W-os TDP-vel igaz?

ne írjunk már hülyeségeket..

2016. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!