Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy hívják ezt az eszközt?...

Hogy hívják ezt az eszközt? Érintős laptop.

Figyelt kérdés

Olyan mint a laptop, billenytyűzet, monitor, de a monitor lecsatolható táblagépnek, és nem kicsi legalább 17colos, érintőképernyős, tölti a billenytyűzet a monitort, és a monitornak is van akkumulátora. Win10 operációs rendszer ez nagyon fontos!

Szóval milyen kulcsszó alapján találom meg a webshopban ha venni akarok?



2016. jan. 27. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
transformerbooknak hívják.. de túlárazottak szegények legalábbis az én zsebemnek
2016. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rövid nevén tab-book.
2016. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok


Bár lehet, hogy a Tab Book az LG elnevezése. A Transformer Book meg úgy látom az ASUS-é.

2016. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-1 táblagép vagy "2 in 1" (two in one tablet)


Egyébként ha valaki találkozik ilyen géppel !!!WINDOWS NÉLKÜL!!!, akkor megkérem, gondoljon rám és dobjon egy üzenetet! :)

Fontos: Freedos, linux, stb... jöhet csak szóba, mert nem akarok egy olyan rendszerért fizetni amit úgysem fogok használni (és eladni sem tudom mert OEM).

2016. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
wdhun akkor miért nem veszel egy tabletot billentyűzetes tokkal? arra olyan custom romot raksz amit akarsz :D
2016. jan. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mert nem androidot szeretnék rá rakni...

https://www.youtube.com/watch?v=KFywpf-MKaI

persze rá lehet erőszakolni, de ehhez kétszer kellene születnem, hogy ebbe belefogjak :D


abba az egy usb-be pedig vagy billentyűzetet vagy egeret tudnék csak bedugni. (elsősorban laptop kellene, de bizonyos esetekben jól jönne egy érintőképernyő)

és akkor arról nem is beszéltünk, hogy a tablet túl kicsi és nem kapsz hozzá teljes értékű billentyűzetet.

2016. jan. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs olyan érintőképernyős transformerbook amit gyárilag win xp-vel adtak ki? Mert haveromnak mintha lett volna valami hasonló és filmben is láttam de azon win95 lehetett.
2016. jan. 28. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!