Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne egy összetett kérdésem...

Lenne egy összetett kérdésem laptopokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Először is, hogyan teszek a legjobbat a laptopomnak, ha 1-2 órára nem használom?


1. Nem csinálok vele semmit, bekapcsolt állapotban hagyom arra a pár órára;

2. Alvó állapotba helyezem.


Azt tudom, hogy a kikapcsolás erre az időre felesleges, mert az elektromos berendezések nem szeretik a sokszori ki-be kapcsolgatást, és még időt is veszítek vele, ha bekapcsolás után várnom kell pár percet, mire bootol és minden egyes szükséges programot megnyitok.


Mivel teszek a legjobbat? Ti hogy használjátok/használtátok a laptopotokat? Mikor altattátok, és kapcsoltátok ki? Mióta van meg, és meddig volt használható? Kellett szervizeltetni?


2016. márc. 6. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindig kikapcsolom, ha nem használom, most 8 éves, sose volt szervizben, tökéletesen működik.
2016. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trevor. ***** válasza:
Mivel az én régi laposomon XP van, így készenlétbe szoktam küldeni arra az 1-2 órára. Nem hallom a venti hangját és a HDD kerregését. Egy régi Dell Inspiron 640m laptopom van (idén lesz 10 éves), tavaly karácsonyra kaptam rokontól, mert ő újat vett és ő elvitte volna elektromos hulladékgyűjtésre (egy működőképes gépet!), mondom akkor már inkább adja nekem, én még kezdek vele valamit. Előéletéről túl sokat nem tudok, csak annyit, hogy nem nagyon volt cipelve és nagyon jó állapotban van. Szerintem szervizt sem látott még, bár nem vagyok benne biztos.
2016. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!