Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy összetett kérdés szőlőcuko...

Egy összetett kérdés szőlőcukorral kapcsolatban, valaki?

Figyelt kérdés

Jó estét kívánok!


Fogyózom, és néha rámtör az édesség utáni vágy, iszonyatosan sokat ettem korábban, ezért is híztam 15 kg-ot. Amikor ilyen roham tör rám, bekapok 1-1 szemet és jobb.


Szeretnék a régi önmagam lenni.


Két kérdésem lenne:


1. Miért ajánlják kifejezetten szívbetegeknek, sportolóknak?


2. Mennyi kcal lehet egy darab szőlőcukor, ugyanis nincs a csomagoláson feltüntetve és milyen hatása van a szervezetre? Olyan, mint a cukor?


2012. máj. 11. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sportolóként azért ettem versenyek előtt szőlőcukrot mert beindítja az izmaim működését.
2012. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És nem jelent túlzott energia bevoitelt, mint a sima cukor?


Köszi!

2012. máj. 11. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 °:Amigo:° ***** válasza:

Milyen sportoló vagy, te szerencsétlen ? (1.)


Mit indít be ?! Magadnál vagy?

Felejtsd el a cukrot! Csak éhesebb leszel tőle és még több cukrosat fogsz kívánni.

Sportolás előtt a cukor fogyasztása veszélyes, egyébként "csak" káros.

Kalóriatartalma ugyan annyi, mint bármelyik szénhidrátnak, grammonként 4 kilokalória. De az inzulinszintre nagy hatással van, gyorsan megemeli azt, ami utána a vércukor szint esését okozza. (kedves "sportoló" ekkor esik össze)

:-)

Amúgy minden cukor rontja az inzulinérzékenységet, rendszeres fogyasztását kerülni kell.

2012. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!