Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb az optikai vagy...

Melyik a jobb az optikai vagy a lézeres egér?

Figyelt kérdés
Sok helyen néztem, de mindenhol mást írtak. Tervezek venni egy jobb egeret a mostanimnál (Trust 25 valami) néztem a Razer Mamba Turament Edition, Razer Deathadder, Logitech g502 öt nem tudom melyik a jobb úgyhogy véleményt is kérek szépen.

2016. márc. 8. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Van egy nagy összefoglaló. Nyisd le.

2016. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de ettől nem lettem okosabb mert nem igazán értem azt az oldalt úgyhogy ha valaki saját tapasztalatát osztaná meg nyagyon megköszönném
2016. márc. 8. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem simán elég egy jobb fajta logitech

nekem egy Zalmann ZM-M401 van nagyon szuper!!

2016. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az optikait ajánlom. Általában a lézeres egerek pár ezer forinttal drágábbak mint a hasonló tudású optikai társaik. Én a Logitech G502-t ajánlom, szerintem a Razer egerek túlértékeltek. Mellesleg én személy szerint jobban kedvelem a letisztultabb, egyszerűbb formát és pont emiatt Steelseries párti vagyok.
2016. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2016. márc. 9. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!